reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Grantchester” 8 na kanale Ale Kino+

dodano: 2023-11-12 12:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Epic Drama „Grantchester” W niedzielę, 12 listopada br. o godz. 20:10 na kanale Ale Kino+ wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 8. brytyjskiego serialu „Grantchester”. W obsadzie znaleźli się Tessa Peake-Jones, Charlotte Ritchie, Kacey Ainsworth, Oliver Dimsdale, Al Weaver, Nick Brimble, Tom Brittney i Robson Green. Serial jest adaptacją powieści „Cień śmierci. Sidney Chambers” autorstwa Jamesa Runcie. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Epic Drama.

Epic Drama „Grantchester”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku ósmego sezonu serialu „Grantchester”? Dzień po charytatywnym wyścigu motocyklowym na polu znalezione zostaje ciało młodego uczestnika zawodów. Koledzy opłakują nieżyjącego kompana. Geordie Keating (w tej roli Robson Green) i Will Davenport (Tom Brittney) nie wierzą w ich żal i zaczynają śledztwo.

Co wydarzy się w drugim odcinku ósmego sezonu serialu „Grantchester”? Nowe dochodzenia Willa Davenporta i Geordie'ego Keatinga. Kolejny sezon stylowego serialu kryminalnego rozgrywającego się w hrabstwie Cambridge.

Reżyserem serialu „Grantchester” jest Rob Evans, a w obsadzie znaleźli się Tessa Peake-Jones, Charlotte Ritchie, Kacey Ainsworth, Oliver Dimsdale, Al Weaver, Nick Brimble, Tom Brittney i Robson Green (więcej tutaj).

„Grantchester” - sezon 8., emisja w niedziele (od 12 listopada 2023 roku) o godz. 20:10 na kanale Ale Kino+. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...