reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2. sezon serialu „FBI” w AXN

dodano: 2023-11-20 09:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group/satkurier.pl

TV Puls Puls 2 Puls2 „FBI” W poniedziałek, 20 listopada br. o godz. 21:05 na kanale AXN wyemitowany zostanie premierowo 11. odcinek 2. sezonu amerykańskiego serialu „FBI”. Opowiada on historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale Federal Bureau of Investigation (FBI). W obsadzie znaleźli się Missy Peregrym, Alana De La Garza, Jeremy Sisto i Zeeko Zaki.

TV Puls Puls 2 Puls2 „FBI”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe odcinki 2. sezonu serialu „FBI” emitowane są premierowo w poniedziałki o godzinie 21:05 w stacji AXN. Dla większości z nas lojalność to oddanie obowiązkom, ale dla ludzi z Federal Bureau of Investigation oznacza to lojalność wobec prawa, sprawiedliwości i kraju.

Serial „FBI” opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego. Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa. W nowych odcinkach serialu członkowie grupy śledczej będą musieli zmierzyć się z atakiem bombowym i porwaniem syna znanej blogerki.

Nowe odcinki drugiego sezonu serialu „FBI” emitowane są premierowo w każdy poniedziałek o godzinie 21:05 na kanale AXN (więcej tutaj).
 
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group

„FBI” - sezon 2., emisja w poniedziałki o godz. 21:05 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...