reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Anna Pater dołącza do firm Dominika Tzimasa

dodano: 2024-01-10 20:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Idea Ventures

Idea Ventures Idea4Broadcasting Anna Pater dołącza do zespołów Idea Ventures oraz Idea4Broadcasting, działających na rynku dystrybucji mediów i treści VOD. Anna Pater, jako Partnerships & Business Development Director, przejmie część obowiązków Dominika Tzimasa, założyciela obu firm.

Anna Pater, fot. materiały prasowe
Anna Pater Idea Ventures


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Pater będzie odpowiadać w Idea Ventures za rozwój biznesu, budowanie relacji z klientami na polskim i europejskim rynku oraz inicjowanie nowych obszarów rozwoju biznesowego. W Idea4Broadcasting, nadawcy telewizji Studiomed TV, zajmie się poszerzaniem dystrybucji tradycyjnej i cyfrowej. Dotychczas rozwojem dystrybucji w obu firmach zajmował się Dominik Tzimas oraz Małgorzata Kałuska. Dołączenie Anny Pater do zespołu przyspieszy rozwój dystrybucji oraz pozwoli na zwiększenie skali działania, czytamy w komunikacie prasowym.
 

- W ciągu ostatnich kilku lat nasz biznes znacząco się rozwinął. Dystrybuujemy 8 kanałów linearnych oraz olbrzymią bibliotekę VOD. Poza Polską, naszych klientów telewizyjnych reprezentujemy w Czechach, Grecji, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech i Cyprze. Nasza własna telewizja Studiomed TV zwiększyła swój udział w rynku o ponad 100 proc. rok do roku. To jest ten moment, w którym potrzebujemy wsparcia, aby móc dalej się rozwijać. Jestem przekonany, że Ania, menadżerka z wieloletnim doświadczeniem na rynku mediowym, nie tylko nas wzmocni, ale dzięki niej zwiększymy także skalę naszej działalności - powiedział Dominik Tzimas.

Anna Pater to menadżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku telewizyjnym. Jej profesjonalna ścieżka obejmuje pracę dla renomowanych firm, takich jak National Geographic, BBC, Polsat, Fox International Channels. Szczególnie godna uwagi jest jej rola jako osoby odpowiedzialnej za wprowadzenie kanału Sundance Channel na rynek polski i środkowoeuropejski, podczas współpracy z amerykańską korporacją AMC Networks zapoczątkowanej w 2011 roku. Po późniejszym przejęciu grupy Zone Media przez AMC Networks, przez 8 lat pełniła funkcję szefowej sprzedaży kanałów AMCNI Networks w Polsce. Po rozstaniu z AMCNI na początku 2023 roku założyła własną firmę i współpracowała m.in. z Telewizją Polską w zakresie dystrybucji kanałów oraz produktów nielinearnych. Dodatkowo, w ostatnim czasie zaangażowała się w szerzenie profilaktyki zdrowotnej, szczególnie w zakresie zagadnień związanych z treningiem mentalnym oraz rozwojem osobistym.

Idea Ventures zajmuje się dystrybucją kanałów telewizyjnych oraz treści VOD. W jej ofercie są m.in. kanały z grupy Dorcel, Playboy TV, Current Time, polsko-ukraiński CTV - Dla Ciebie oraz pakiet 10 płatnych kanałów ukraińskich. Idea4Broadcasting jest nadawcą Studiomed TV - telewizji, której misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...