reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

E-Color Shift od Infinix zmieni kolor obudowy smartfona

dodano: 2024-01-14 13:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: Infinix

Infinix E-Color Shift Technology CES 2024 360px Producent smartfonów Infinix zaprezentował na targach CES 2024 swoją najnowszą technologię E-Color Shift, która umożliwia zmianę kolorów obudowy smartfona bez zużywania energii i koncepcyjne technologie ładowania, które koncentrują się na rozwoju funkcji ładowania bezprzewodowego oraz zwiększaniu efektywności baterii w ekstremalnych temperaturach. Technologia E-Color Shift otrzymała podczas targów nagrodę Omdia Innovation Award w kategorii „Technologie audio, komunikacja mobilna i sprzęt do rozrywki domowej”.

Infinix
Infinix E-Color Shift Technology 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Infinix z technologią transformacji kolorów obudowy i koncepcyjną technologią ładowania

- W Infinix angażujemy się w tworzenie rozwiązań zorientowanych na użytkowników z pokolenia Z na całym świecie. Rozwijamy coraz większe możliwości personalizacji smartfonów z pomocą nakładki na oprogramowanie pozwalającej na stworzenie na obudowie urządzenia do 60 obszarów, z których każdy może mieć inny kolor. Użytkownicy mogą również personalizować tylną obudowę urządzenia poprzez wyświetlanie na niej godziny, informacji o nastroju czy innych funkcji. Pozwoli to im wyrażać swoją indywidualność i przekazywać istotne informacje z pomocą wyjątkowych projektów obudowy wykraczających poza podstawowe zmiany kolorów. Doda to ich urządzeniom oryginalności

- stwierdził Liang Zhang, zastępca dyrektora generalnego Infinix.


E-Color Shift rewolucjonizuje możliwości personalizacji smartfonów dzięki technologii E Ink Prism™ 3, wykorzystującej mikrostruktury, w ramach których kolorowe cząsteczki przenoszą ładunki dodatnie i ujemne. Poprzez zastosowanie różnych napięć pole elektryczne mikrostruktury zmienia się, a odpowiednie cząsteczki koloru poruszają się i wyświetlają pożądane barwy.

Pozwala to dowolnie zmieniać „skórki” na obudowie smartfona bez zużywania energii.
 


Nowe możliwości ładowania i wydajność w każdych warunkach.

Podczas CES 2024 Infinix zaprezentował również technologie AirCharge oraz Extreme-Temp Battery.

Technologia AirCharge wykorzystuje innowacyjny wielocewkowy rezonans magnetyczny i algorytmy adaptacyjne, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie w odległości do 20 centymetrów i pod kątem 60 stopni od podstawki ładującej. Pozwala na ładowanie z mocą do 7,5 W i działa na bezpiecznej dla użytkowników, niskiej częstotliwości poniżej 6,78 MHz. W rozwiązaniu zastosowano obwód rezonansowy i ochrony przed przepięciami (OVP).
 


Innowacyjna bateria Extreme-Temp Battery, opracowana we współpracy z wiodącymi w branży dostawcami technologii, wykorzystująca biomimetyczny elektrolit i technologię fuzji półprzewodnikowej, działa płynnie i umożliwia ładowanie nawet w ekstremalnych temperaturach od -40°C do +60°C. To rozwiązanie jest odpowiedzią na problem zamarzania jonów litowych w standardowych bateriach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...