reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

100 tys. klientów Lepší.tv na 5 rynkach, w tym w Polsce

dodano: 2024-02-21 23:31
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Lepsi tv gonet tv 100 tysiecy klientów IPTV 2024 360px Lepší.tv ma łącznie 100 000 klientów na 5 rynkach, w Czechach, na Słowacji, w Polsce, w Chorwacji i w Ukrainie. Ostrawska spółka goNET s.r.o., obsługująca usługę IPTV Lepší.TV, z dumą ogłosiła, że ​​osiągnęła kluczowy kamień milowy - przekroczyła próg 100 tys. płacących klientów i zapewnia wgląd w historię swojej działalności. W Polsce usługa jest znana pod nazwą GONET.TV.

Lepsi.tv
Lepsi tv Gonet tv 100000 klientow 2024 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Oferujemy ludziom oglądanie nowoczesnej telewizji internetowej z wieloma unikalnymi funkcjami w doskonałej cenie. Dzięki jakości świadczonych usług i naszej obecności na kilku rynkach udało nam się pozyskać łącznie 100 000 klientów, co postrzegamy jako ogromny sukces, a jednocześnie oznacza to dla nas jeszcze większe zaangażowanie ku zadowoleniu naszych widzów. Obecnie oferujemy serwis Lepší.TV dla Czechów, Słowaków, Polaków, Chorwatów i Ukraińców

– powiedział Pavel Górecki, dyrektor Lepší.TV.


Firma goNET s.r.o. istnieje na czeskim rynku od ponad 20 lat i od chwili swojego powstania angażuje się w różnorodne projekty.
Początki nie były łatwe dla Pavla Góreckiego. Zaczął swoją działalność gospodarczą z bratem jeszcze na studiach, kiedy zaczęli zapewniać połączenia internetowe do domów i firm.

- Od początku należało wyjaśnić klientom, czym jest Internet i gdzie tkwi jego potencjał – dodaje Paweł Górecki.


W pierwszych latach start firmy finansowali z własnych pieniędzy, które razem z bratem zarobili latem na budowach za granicą.

- Nie było to łatwe, ale wierzyliśmy, że wbijemy się na rynek i zarobimy. Wtedy założyliśmy biuro i zatrudniliśmy pierwszą asystentkę. Na szczęście nie miała dużych wymagań finansowych, bo spotykała się ze mną Dopiero w dniu wypłaty niezbyt mnie polubiła

– komentuje Paweł Górecki.


Gdy już mieli zdobyć setnego klienta i osiągnąć zysk, inna firma zaczęła oferować bezpłatny dostęp do Internetu. Był to dla nas ogromny problem, który musieliśmy przezwyciężyć nowymi pomysłami. Do najbardziej udanych należy na przykład witryna SMS.cz, która służyła do wysyłania bezpłatnych wiadomości SMS i znalazła się na liście 10 najczęściej odwiedzanych witryn w Czechach. Kolejnym udanym projektem jest działający do dziś największy czeski program telewizyjny TVprogram.cz, oferujący informacje na temat ponad 1000 stacji.

W 2016 roku spółka goNET s.r.o. zdecydowała się wejść na rynek z nowym projektem, jakim jest zapewnienie gospodarstwom domowym usługi oglądania telewizji przez Internet i założyła Lepší.TV w celu konkurowania z międzynarodowymi firmami, takimi jak O2 i UPC.

- Naszym planem było i zawsze będzie robić wszystko, aby być lepszym od konkurencji. Zauważyliśmy luki w ofercie konkurencyjnych usług i ciężko pracujemy, aby nasi klienci poczuli, że Lepší.TV naprawdę przynosi im korzyści na targach cenie

– mówi Paweł Górecki.


Od momentu powstania Lepší.TV serwis jest stale udoskonalany, aby był jak najbardziej atrakcyjny i wygodny dla użytkowników, których nie znajdą nigdzie indziej.

Obecnie posiada w swoim portfolio 156 stacji telewizyjnych w Czechach (w Polsce w GONET.TV jest ich nieco mniej - 135 stacji, na Słowacji w usłudze LEPSIA.TV jest też 135 stacji, a w GONET.TV w Chorwacji jest 123 stacje, a w Ukrainie nawet 160 kanałów) oraz regularnie zmieniającą się bibliotekę wideo zawierającą tysiące filmów, seriali i różnorodnych programów. Oferuje niezrównane funkcje, takie jak nieograniczone nagrywanie programów bez dodatkowych kosztów i najdłuższe odtwarzanie do 100 dni. Dodatkowo wygodny wybór programów zapewni inteligentne filtrowanie programów według gatunku, oceny, roku wydania i innych preferencji użytkownika.

- Lepší.TV z pewnością nie poprzestaje na osiągniętych sukcesach i planujemy ją dalej rozwijać i udoskonalać. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasi klienci nadal będą zadowoleni z Lepší.TV i dzięki temu nadal będziemy mogli zapewnić im lepszy Internet TV  

– podsumowuje Paweł Górecki.


 

Źródło: parabola.cz  xn--lep-tma39c.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...