reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

The Saudi Cup 2024 w Polsat Sport Fight

dodano: 2024-02-23 12:01
autor: Jan Borejko | źródło: The Saudi Cup 2024

saudi cup wyścig Polsat Sport Fight 2024 360px Puchar Arabii Saudyjskiej 2024 (The Saudi Cup 2024) to jeden z najcenniejszych wyścigów konnych na świecie – będzie transmitowany na żywo przez ponad 30 nadawców, a ich zasięg będzie skierowany do wszystkich zakątków świata. Nagrody w wyścigu to 20 mln dol. W Polsce transmisja w sobotę 24 lutego o godz. 18:00 w kanale Polsat Sport Fight.

Saudi Cup
Saudi Cup wyścig konny 2024 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozpoczynający się już piąty rok wyścig The Saudi Cup jest jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w wyścigach konnych. Znajduje to odzwierciedlenie w rosnącej liście głównych nadawców linearnych i OTT, którzy będą mieli dostęp do szeregu pakietów medialnych.

W Polsce prawa telewizyjne ma Polsat.

Wyprodukowany przez IMG World Feed zostanie zaprezentowany przez Nicka Lucka i Michelle Yu i będzie dokumentował pełną kartę z 24 lutego, zawierającą 6 wyścigów grupowych i łączną pulę nagród wynoszącą 33,5 mln dol. Wydarzenie zakończy się 60-minutowym programem „Złota godzina”, który skupia się na kulturalnych i sportowych elementach Pucharu Arabii Saudyjskiej.

Puchar Arabii Saudyjskiej 2024 zgromadził znakomity skład – 14 międzynarodowych zawodników reprezentujących Amerykę, Japonię, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Królestwo Arabii Saudyjskiej.

Bohater zeszłorocznego Pucharu Hodowców, White Abarrio, prowadzi przed pięcioma pretendentami z USA. Rich Dutrow, narysowany na szynie konkursu G1 za 20 milionów dolarów, jest przekonany, że faworyt 3/1 jest gotowy na dobrą zabawę.

Puchar Arabii Saudyjskiej 2024 pojawi się u ponad 30 międzynarodowych nadawców, których główne umowy są następujące:
  • Fox Sports podtrzymuje swoje zaangażowanie w międzynarodowe wyścigi, prezentując Złotą Godzinę z pełną kartą dostępną także dla amerykańskich fanów w Fanduel TV.
  • Saudi Sports Channels (SSC) powracają jako nadawca gospodarz i będą transmitować piątkowe i sobotnie wydarzenia w całym Królestwie Arabii Saudyjskiej.
  • Racing TV i Virgin Media przodują wśród 11 europejskich nadawców, przy czym pierwszy z nich emituje programy w piątkowe i sobotnie dni wyścigów, wsparty szeroko zakrojoną kampanią marketingową.
  • Puchar Arabii Saudyjskiej będzie dostępny w całej Ameryce Łacińskiej dzięki uprzejmości ESPN, a transmisja będzie transmitowana na kanałach linearnych w 50 terytoriach, a także będzie dostępna w całym regionie na platformie cyfrowej Star+.
  • Sony Pictures Networks zachowała umowę na transmisję w Indiach, która zapewnia zasięg Pucharu Arabii Saudyjskiej przed 700 milionami widzów w całych Indiach i na szerszym subkontynencie. 
  • SuperSport będzie transmitować całą sobotnią kartę wyścigu, a także piątkowe zawody International Jockey's Challenge, w ramach których wspierana będzie południowoafrykańska dżokejka Rachel Venniker.
  • Dubai Racing Channel będzie transmitował oba dni Pucharu Arabii Saudyjskiej, a programy będą dostępne w dwóch językach: angielskim i arabskim.
  • TransVision po raz pierwszy zaprezentuje tę imprezę w Indonezji, angażując się w pakiet Crown Jewels Racing, aby przybliżyć wydarzenie nowej publiczności.

Pełna lista nadawców Pucharu Arabii :

Ameryka Północna i Południowa + Karaiby: Fox Sports (Stany Zjednoczone), FanDuel TV (Stany Zjednoczone), SportsMax (Karaiby), ESPN (Karaiby i Ameryka Łacińska) oraz Star+ (Ameryka Łacińska)

Europa: Racing TV (Wielka Brytania), Virgin Media (Irlandia), RAI (Włochy), Polsat (Polska), Equidia (Francja), Viaplay (Holandia i Skandynawia), Silknet (Gruzja), TV3 (Dania), CYTA (Cypr) i WeDoTV (Niemcy, Austria, Szwajcaria), VSports+ (Norwegia)

Azja i Oceania: Green Channel (Japonia), Wasu.TV (Chiny), Sony Pictures Networks (Indie), NTV (Mongolia), TransVision (Indonezja), Sky Channel (Australia) i Entain (Australia i Nowa Zelandia)

Afryka i MENA: DMI (Dubaj), Saudi Sports Channel (KSA) i SuperSport (RPA)

 

Źródło: issuu.com  jcsa.sa 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...