reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Treści Red Bull TV w MagentaTV od T-Mobile

dodano: 2024-03-14 15:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-Mobile/satkurier.pl

Red Bull TV Do kolekcji VOD w ramach MagentaTV od T-Mobile trafi 28 filmów dokumentalnych od Red Bull TV. Chcesz się przekonać, jak wyglądały kulisy słynnego zjazdu Andrzeja Bargiela z najniebezpieczniejszej góry świata - K2? A może zainspiruje Cię historyczny skok ze stratosfery Felixa Baumgartnera?

Red Bull TV/T-Mobile
„Bullseye Landing Łukasz Czepiela T-Mobile Red Bull TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

28 filmów dokumentalnych od Red Bull TV

Niezwykłe podróże, wyczyny sportowe i loty zapierające dech w piersiach - to wszystko możesz poczuć w jednej chwili. Wystarczy, że uruchomisz MagentaTV, na której stopniowo będą pojawiać się niezwykłe materiały od Red Bull TV.

Miłośnicy wrażeń już teraz mogą zobaczyć najnowszy dokument „Bullseye Landing” o lądowaniu Łukasza Czepieli samolotem na szczycie wieżowca w Dubaju. Rok po tym niezwykłym wyczynie polskiego pilota dokument o przygotowaniach do tego projektu można obejrzeć na platformie.

Do tego klienci MagentaTV już teraz znajdą tam takie propozycje, jak: „Shaping Jordy Smith”, „360 Ascent”, „K2 The Impossible Descent” czy serial „Pushing Progression”.

W najbliższych dniach udostępnione zostaną również m.in.: „Flying Between Giants”, kolejne odcinki „Pushing Progression”, „The History Of the Pit Stop”, „Space Jumps - Red Bull Stratos”, „Dive Into Guatemala”, „The Last Ascent: Will Gadd’s Return to Kilimanjaro”, „Polish Official Skatepark Review” czy „Maciej Jankowski: Jazda W Kółko”.

Co ważne, dostęp do nowej kolekcji VOD od Red Bull TV będą mieli wszyscy klienci posiadających usługę MagentaTV.

Red Bull Mobile powered by T-Mobile

Nowa oferta VOD to kolejny etap współpracy T-Mobile z marką Red Bull. To właśnie T-Mobile od września 2023 roku napędza sieć Red Bull Mobile, udostępniając subskrypcyjną ofertę bez zobowiązań z nielimitowanym internetem na pół roku. Jakość tej sieci użytkownicy mogą poczuć na własnej skórze dzięki technologii 5G Bardziej.

Dokumenty Red Bull TV za darmo, bez rejestracji

Dodajmy, że dokumenty Red Bull TV można oglądać za darmo i bez konieczności zakładania konta na platformie streamingowej Red Bull TV dostępnej na komputery, smart TV, boxy, konsole do gier i urządzenia mobilne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...