reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wybór wersji językowej w Canal Plus

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Od pierwszych dni grudnia można dowolnie zmieniać wersję językową filmów emitowanych na trzech odmianach Canal Plus, nadawanych w ramach platformy Cyfra Plus, z polskiej na oryginalną z napisami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opcja wyboru dostępna jest przy większości filmów. Do wyboru mamy polską, oryginalną i oryginalną z polskimi napisami. Aby wybrać należy z pilota Cyfry Plus wybrać przycisk "+".

Możliwość wyboru wersji językowej na kanałach Canal Plus zapowiadana była już od dawna. Chęć jej otrzymania wyrażało także wielu abonentów.

Na razie istnieją jeszcze problemy z polskimi znakami w części tunerów pakietu marki Pace. Jednak - jak zapowiada Cyfra Plus - mają one zostać szybko rozwiązane.

Jak na razie z napisów można także korzystać za pośrednictwem telegazety Canal Plus. Na kolejnych stronach 777, 778 i 779 otrzymujemy napisy dla kolejnych odmian kanału.

Wprowadzenie napisów i wyboru wersji językowej jest też prawdziwą ucztą dla kinomanów, którzy w ten sposób mogą delektować się oryginalnym dźwiękiem i efektami systemu Dolby Prologic, w którym stacja ta nadaje już coraz więcej pozycji.

Nie jest to prawdopodobnie jedyna niespodzianka wprowadzana przez Cyfrę Plus w tym roku. Zapowiadana jest bowiem na 26 grudnia emisja filmu "Pan Tadeusz", po raz pierwszy w polskiej telewizji, w formacie 16/9.

Od paru dni testowany jest kanał testowy 16/9. Jak na razie oprócz planszy testowej i odpowiedniego jej formatu, niewiele można tam ujrzeć.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama