reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmstream debiutuje w Wielkiej Brytanii

dodano: 2024-03-27 19:57 | aktualizacja: 2024-03-27 21:22
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

FilmStream Spółka SPI International, która w 2023 r. został przejęta przez CANAL+ Group, wprowadza darmowy kanał filmowy Filmstream do nowego kraju. Stacja została udostępniona w całej Wielkiej Brytanii dla użytkowników sprzętu kompatybilnego z Freeview Play.

Filmstream
Filmstream


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsce działa usługa Film Stream Poland i można z niej skorzystać za pośrednictwem YouTube.

Filmstream prezentuje klasyczne i współczesne filmy z ubiegłego stulecia. To szereg nagradzanych filmów i niezależne kino światowe. Kanał korzysta z pozycji nr 269 naziemnej telewizji Freeview, jednak warunkiem koniecznym jest posiadanie Internetu i urządzenia Freeview Play. Dystrybucja opiera się na bezpłatnej transmisji strumieniowej z reklamami (FAST).

Brytyjscy widzowie obejrzą kolekcję filmów niedostępnych na głównych kanałach filmowych. Są to produkcje nagradzane na międzynarodowych festiwalach z takimi nagrodami, jak Oscary, Złota Palma w Cannes, Złoty Lew w Wenecji i Złoty Niedźwiedź w Berlinie.

Od perełek niezależnego kina światowego po ponadczasową klasykę.
Oferta składa się z takich tytułów, jak „Pożegnanie z bronią” (1932), „Szarada” (1963), „Cyrano de Bergerac” (1950). Również nowsze produkcje - wśród nich „Ambasador w Bernie” (2014) czy „Podróż z tatą” (2016).

Filmstream wraz z dokumentalną stacją Docustream są obecne w ofercie Samsung TV Plus w Stanach Zjednoczonych czy w Holandii.

Cieszymy się, że możemy przedstawić Filmstream użytkownikom Freeview, dając niezrównane wrażenia rozrywkowe dla 15 milionów gospodarstw domowych dzięki naszej wyselekcjonowanej ofercie filmów. Partnerstwo wspierane przez Global Distribution Services z firmą Axiom Media, zarządzającą sprzedażą reklam, stanowi znaczący kamień milowy w naszej misji poszerzania globalnego zasięgu w dziedzinie FAST i dostarczania wysokiej jakości, ekskluzywnych treści na różnych platformach

- skomentowała dyrektor zarządzająca SPI International na Europę Zachodnią i Afrykę, Georgina Twiss.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...