reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

224 mln aktywnych Samsung Smart TV w internecie

dodano: 2024-04-16 10:02 | aktualizacja: 2024-04-17 08:17
autor: Jan Borejko | źródło: Samsung/satkurier.pl

Samsung Smart TV Tizen Jak informuje Samsung, obecnie na całym świecie jest 224 mln aktywnych urządzeń Samsung Smart TV podłączonych do internetu, co stanowi ponad 63% wszystkich aktywowanych choć raz telewizorów Samsung z dostępem do sieci. Ile aktywnych urządzeń z systemem Tizen podłączonych do internetu jest w Polsce?

Samsung
Samsung Neo QLED 8K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Polska wyprzedza średnią światową

Samsung jako jedna z pierwszych firm na świecie zapoczątkowała w 2014 roku proces podłączania telewizorów do internetu. Obecnie na całym świecie, według wewnętrznych danych firmy, jest 224 mln aktywnych urządzeń Samsung Smart TV podłączonych do sieci, co stanowi ponad 63% wszystkich aktywowanych choć raz telewizorów Samsung z dostępem do Internetu.

W Polsce w lutym br. prawie 3,7 mln aktywnych urządzeń z systemem operacyjnym Samsung Tizen było podłączonych do internetu (w porównaniu z 3,5 mln w listopadzie 2022 roku), co stanowiło aż 70% telewizorów Smart tej marki - jest to więcej niż wynosi średnia światowa.

Dziś trudno nam sobie wyobrazić telewizor bez dostępu do internetu i sieci domowej, bez aplikacji VOD i możliwości komunikowania się z innymi inteligentnymi, domowymi urządzeniami czy smartfonem. Samsung cały czas rozwija system Smart TV i SmartThings. System operacyjny Tizen w 2024 roku zapewni jeszcze szybsze, bardziej spersonalizowane menu oraz wrażenia użytkownikom telewizorów Smart TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...