reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

LGCC z satelity Eutelsat

dodano: 2024-04-16 10:59
autor: Jan Borejko | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

lgcc dish la Gran Carpa Cathedral 360px Grupa Eutelsat poinformowała o współpracy z instytucją non-profit La Gran Carpa Catedral (LGCC) z siedzibą w Portoryko, której celem jest świadczenie usługi dystrybucji satelitarnej na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (MENA) oraz w Europie. Biblijny kanał LGCC dociera do odbiorców z satelity Eutelsat 8 West B.

carpa.com
La Gran carpa Catedral LGCC kanał 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

La Gran Carpa Catedral dociera do nowych odbiorców w Europie i MENA dzięki zasięgowi satelitów Grupy Eutelsat


Współpraca ta wykorzystuje szeroki zasięg satelity EUTELSAT 8 West B należącego do Grupy Eutelsat w celu dostarczania kanału telewizyjnego LGCC odbiorcom w całej Europie i regionie MENA.

Satelita EUTELSAT 8 West B znajduje się na pozycji istotnej dla obszaru MENA, zapewniając dostęp do kanałów HD w ponad 60 mln gospodarstw domowych. Oferując nadawcom największy ekskluzywny zasięg w regionie, widzowie preferują dzielnicę wideo 7/8° West dzięki niezrównanej ofercie około 900 kanałów telewizyjnych.

Kanał La Gran Carpa Cathedral nadaje z satelitów Amazonas (61°W) i Eutelsat 8 West B (8°W)

W obu przypadkach LGCC nadaje w paśmie C (4GHz). Z satelity Eutelsat 8 West B nadaje FTA z częstotliwości 3,986 GHz, pol. R, SR: 4543, FEC: 3/4 w DVB-S2/8PSK. Do odbioru zalecana jest antena z konwerterem na pasmo C o średnicy powyżej 3,0m, w Polsce sygnał jest już dużo słabszy. Więcej o parametrach technicznych i zasięgu.

Biblijny kanał LGCC można też oglądać on-line z Internetu lub w YouTube i to w kilku wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, kreolskiej, suahili, kinyarwanda i kirundi.

Julio Angel Cruz, dyrektor ds. komunikacji w La Gran Carpa Catedral, Corp., skomentował:

- Jesteśmy zachwyceni, że Eutelsat umożliwił nam nawiązanie bezpośredniej transmisji z Portoryko do naszych odpowiedników w Afryce i Europie za pośrednictwem satelity E8WB w niezwykle prosty sposób. Składamy naszą szczerą wdzięczność firmie Eutelsat za pomoc w posługiwaniu się naszym językiem i za całe wsparcie, które nam to umożliwiło.


Guillermo Haller Sánchez, dyrektor sprzedaży w Eutelsat Americas, dodał:

- Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzył nas nasz nowy partner, La Gran Carpa Catedral, gdy dołączył do nas w tej nowej podróży. Partnerstwo z LGCC jest dowodem innowacyjnego i adaptacyjnego podejścia Eutelsat do dostarczania wysokiej jakości treści wideo w różnych regionach. Nasz niezawodny i szeroki zasięg gwarantuje, że możemy zaspokoić wyjątkowe potrzeby naszych klientów i jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie stwarza ta współpraca.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...