reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Megogo: filmy w języku migowym i z audiodeskrypcją

dodano: 2024-05-14 10:29
autor: Jan Borejko | źródło: Megogo/satkurier.pl

Megogo bez barier Serwis streamingowy MEGOGO uruchomił specjalną zakładkę dla osób z niepełnosprawnościami - MEGOGO bez barier. Można tam znaleźć filmy w polskim języku migowym oraz z audiodeskrypcją. - Planujemy dodawać nowe filmy, a także zapewniać tłumaczenie na język migowy przedstawień teatralnych, wycieczek, itp. - informuje Artur Paсula, CEO MEGOGO Polska.

MEGOGO
Megogo bez barier


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Katalog filmów dla osób z niepełnosprawnościami

Katalog MEGOGO bez barier aktualnie obejmuje 44 filmy przetłumaczone na polski język migowy i 52 filmy z audiodeskrypcją. Wśród nich: „Zombie Express”, „Jak zostać kotem”, „Zimna wojna”, „W labiryncie”, „Pianista”, „ 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Parasite” i wiele innych. Większość tych filmów jest aktualna dostępna w pakiecie Optymalnym w cenie 34,99 zł/miesiąc. Treści można oglądać na telewizorach smart TV, w Internecie, na smartfonach i dekoderach, w domu lub w podróży.
 

- Według oficjalnych statystyk, w Polsce żyje około 500 tys. osób niesłyszących. Szacuje się także, że wokół nas żyje około 100 tys. ludzi niewidzących oraz jeszcze więcej słabowidzących. To znacząca liczba, a według MEGOGO każdy powinien mieć dostęp do rozrywki wysokiej jakości. Dlatego łamiemy bariery, które to uniemożliwiły

- komentuje Artur Paсula, CEO MEGOGO Polska.

- Zespół MEGOGO pracował nad uruchomieniem MEGOGO bez barier przez ponad 6 miesięcy, badając temat i potrzeby oraz komunikując się z organizacjami. Jako międzynarodowa firma mamy pewne doświadczenie w tej dziedzinie na rynkach, na których działamy, i ważne było dla nas, aby zagłębić się w potrzeby polskich odbiorców. Okazało się, że istnieje zapotrzebowanie na tłumaczenia na język polski. Nasza inicjatywa społeczna ma na celu stworzenie możliwości oglądania najlepszych światowych treści.

Zaczynamy od niewielkiej liczby, ale będziemy dążyć do udostępnienia jak największej liczby filmów z tłumaczeniem na język migowy, tak aby każdy czuł się komfortowo. Planujemy dodawać nowe filmy, a także zapewniać tłumaczenie na język migowy przedstawień teatralnych, wycieczek, itp. Będziemy śledzić zapotrzebowanie i opinie społeczności. Bieżące informacje będziemy zamieszczać na naszych kanałach mediów społecznościowych.

Serwis MEGOGO wszedł na polski rynek zimą 2023 roku. Oferuje użytkownikom katalog kanałów online, filmy i seriale VOD, a także transmisje sportowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...