reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN Pora na show - nowy kanał w Playerze

dodano: 2024-05-17 12:13 | aktualizacja: 2024-05-17 13:01
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

TVN pora na show nowy kanał FAST 360px TVN Warner Bros. Discovery stawia na kanały FAST, czyli nadawane przez internet, z reklamami. TVN Pora na show to nowy kanał w ofercie Playera. Kiedy zadebiutuje kanał FAST: TVN Pora na show?

TVN Warner Bros. Discovery
TVN pora na show nowy kanał FAST 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Nowy kanał TVN Pora na show zadebiutuje 18 maja

W nowy rok TVN Warner Bros. Discovery weszło z impetem, wprowadzając 15 kanałów FAST i dokonując rewolucji na lokalnym rynku streamingowym. Kilka tygodni temu do tej piętnastki dołączył TVN Milionerzy. Teraz pora na kolejne słowo grupy w temacie - w sobotę 18 maja w bibliotece Playera zadebiutuje TVN Pora na show. Podobnie jak poprzednie, będzie on dostępny wszystkich użytkowników serwisu.

TVN Pora na show to kanał obowiązkowy dla wszystkich wielbicieli telewizyjnych emocji.
Oferta kanału składa się z najpopularniejszych i najlepszych przedstawicieli z gatunku show i talent show. Od teraz użytkownicy Playera mogą spędzać czas przed ekranem, kibicując zmaganiom uczestników najlepszych programów rozrywkowych, m.in. „Agent Gwiazdy”, „Mam Talent”, „Lego Masters” czy „Masterchef Junior”. Przeżyjmy to jeszcze raz z TVN Pora na Show.

TVN Pora na show to kanał FAST

Nowy kanał, podobnie jak wcześniejszych 16, będzie dostarczany w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television).

Pod tą nazwą kryją się właśnie kanały nadawane przez internet - z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA. Kanały online okazały się idealnym rozwiązaniem dla widzów szukających swoich ulubionych programów czy seriali w każdej chwili i w nieograniczony sposób. Teraz takie miejsce z najlepszymi treściami jest w Playerze, a ulubione seriale i programy widzów TVN Warner Bros. Discovery, znane przede wszystkim ze stacji TVN i innych kanałów otwartych nadawcy (TTV, TVN7, Metro) są dostarczane także za pośrednictwem kanałów FAST.

Kanały FAST to bogactwo treści bez opłat ze strony widzów, które mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion). Tym samym stają się kolejnym ważnym elementem biznesowym i okazją do pozyskania nowych klientów.

TVN Pora na show - najnowszy kanał FAST od TVN Warner Bros. Discovery, już od 18 maja dla każdego bez opłat w Playerze.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...