reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Platformy streamingowe łączą siły

dodano: 2024-05-16 13:04 | aktualizacja: 2024-05-17 16:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: The Walt Disney Company/WBD/satkurier.pl

Venu Sports Najpierw Disney Entertainment i Warner Bros. Discovery zapowiedzieli wspólny pakiet Disney+, Hulu i Max, a później ESPN, FOX i Warner Bros. Discovery ogłosili nazwę nowej usługi ze sportem na żywo Venu Sports. W ostatnim czasie platformy streamingowe konsolidują się, łączą siły, by przetrwać na mocno konkurencyjnym rynku.

Venu Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Disney i Warner Bros. Discovery ogłaszają wspólny pakiet Disney+, Hulu i Max

8 maja br. Disney Entertainment i Warner Bros. Discovery ogłosili w Stanach Zjednoczonych nowy pakiet obejmujący platformy streamingowe Disney+, Hulu i Max.

Począwszy od tego lata w USA wspomniane usługi streamignowe będą oferowane także razem, zapewniając subskrybentom szeroki wybór treści takich marek, jak ABC, CNN, DC, Discovery, Disney, Food Network, FX, HBO, HGTV, Hulu, Marvel, Pixar, Searchlight, Warner Bros. i wielu innych.

Nowy pakiet będzie można kupić na stronach internetowych platform Disney+, Hulu i Max i będzie oferowany zarówno w formie planu z reklamami, jak i bez reklam.
 

- Po bardzo udanym wprowadzeniu Hulu na Disney+, ten nowy pakiet z Maxem zapewni subskrybentom jeszcze większy wybór i wartość - powiedział Joe Earley, prezes Direct to Consumer w Disney Entertainment. - To niesamowite nowe partnerstwo stawia subskrybentów na pierwszym miejscu, zapewniając im dostęp do hitów filmowych, treści oryginalnych i trzech ogromnych bibliotek obejmujących najlepsze marki i rozrywkę dzisiaj w streamingu.

- Ta nowa oferta zapewnia konsumentom największą kolekcję rozrywki w najlepszej cenie w streamingu i pomoże zwiększyć liczbę subskrybentów oraz znacznie zmniejszyć ich odpływ - powiedział JB Perrette, dyrektor generalny i prezes Global Streaming and Games w Warner Bros. Discovery. - Oferowanie fanom tej bezprecedensowej wartości rozrywkowej we wszystkich gatunkach oferowanych przez te trzy usługi stanowi nowy, potężny plan działania dla przyszłości branży.

Dalsze szczegóły dotyczące oferty pakietowej mają zostać udostępnione w nadchodzących miesiącach.

Venu Sports - nowa platforma streamingowa ze sportem na żywo

16 maja br. Pete Distad, dyrektor generalny Venu Sports, zaprezentował nadchodzącą platformę streamingową.
 

- Jesteśmy podekscytowani możliwością oficjalnego przedstawienia Venu Sports, marki, która naszym zdaniem oddaje ducha zupełnie nowego domu streamingu, w którym fani sportu spoza tradycyjnego ekosystemu płatnej telewizji będą mogli doświadczyć niesamowitej kolekcji wydarzeń sportowych na żywo, a wszystko to w jednym miejscu - powiedział Pete Distad, dyrektor generalny Venu Sports. - W miarę jak przygotowania do uruchomienia platformy nabierają tempa, skupiamy się szczególnie na dostarczaniu naszej docelowej grupie odbiorców najlepszego w swojej klasie produktu, zbudowanego od podstaw przy użyciu najnowszych technologii, aby angażować i zapewniać rozrywkę wymagającym fanom sportu, którzy chcą mieć kompleksowy dostęp do rozgrywek na żywo.

Platforma Venu Sports, która ma wystartować tej jesieni w USA, połączy portfolio sieci sportowych i usług skierowanych bezpośrednio do konsumentów w nową, atrakcyjną usługę streamingową ze sportem na żywo, aby umożliwić objętym niewystarczającą uwagą fanom czerpanie maksymalnej satysfakcji z każdego meczu.

Venu Sports, platforma streamingowa budowana w ramach spółki joint venture utworzonej przez ESPN, spółkę zależną The Walt Disney Company, FOX i Warner Bros. Discovery, połączy portfolio sieci sportowych i ESPN+, w tym treści z wszystkich głównych profesjonalnych lig sportowych i sportów uniwersyteckich. Utworzenie i uruchomienie nowej usługi podlega zatwierdzeniu przez organy regulacyjne i sfinalizowaniu ostatecznych porozumień między stronami.

Platforma Venu Sports, której premiera jest zaplanowana na jesień 2024 roku, będzie dostępna za pośrednictwem nowej aplikacji. Abonenci mieliby także możliwość łączenia produktu w pakiety, w tym z Disney+, Hulu lub Max.

Czy w Polsce przyjdzie czas na bliską współpracę między platformami streamingowymi?

Już teraz dostawcy usług streamigowych wchodzą w liczne partnerstwa z operatorami płatnej telewizji. Efektem takiej współpracy jest możliwość wykupienia przez abonenta w ramach umowy z platformą satelitarną czy siecią kablową lub IPTV dostępu do takich serwisów, jak Netflix, HBO Max czy Disney+. Możliwe, że w przyszłości platformy streamingowe same stworzą w Polsce własne oferty łączone, agregujące treści z kilku usług i pozwalające na oszczędności dla subskrybentów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...