reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Emitel: Nowa strona internetowa i nowe logo

dodano: 2024-05-20 16:31 | aktualizacja: 2024-05-21 06:49
autor: Jan Borejko | źródło: Emitel

Emitel stare i nowe logo Emitel zaprezentował nową stronę internetową i zmienił kolorystykę logo. Zamiast jednolitego wypełniania kolorami niebieskim i pomarańczowym, w logo Emitela zastosowano gradient pomarańczowo-czerwono-niebiesko-granatowy. „Integrator infrastruktury przyszłości” - tak firma teraz określa samą siebie.

Emitel nowe logo 2024


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Emitel odświeżył logo firmy i identyfikację wizualną

- Skupiająca wszystkie elementy komunikacji idea kreatywna #SpektrumEmitel łączy w sobie to, z czego firma jest najlepiej znana - wieloletnie doświadczenie, niezawodność usług emisji sygnału TV i radia oraz pozycja sprawdzonego partnera biznesowego. Jakoś i ciągłość świadczonych usług łączy się z tym, co jest pasją pracowników firmy i staje się ważnym kierunkiem strategii Emitel, a więc rozwój projektów #SmartCity & #IoT, rozbudowa portfela usług telekomunikacyjnych, infrastruktury wieżowej, pogłębiona współpraca z operatorami komórkowymi oraz rozwijana nowa linia biznesowa dedykowana branży UAV - informuje Emitel.

Logo Emitel zostało odświeżone po 24 latach. Zmianie uległa wiodąca kolorystyka - granat symbolizuje „to, z czego firma jest dumna, czyli doświadczenie i niezawodność”. Natomiast spektrum barw pomarańczu i czerwieni symbolizuje „pasję zespołu Emitel - innowacyjność, rozwój i wychodzenie naprzeciw nowym potrzebom klientów”. Emitel zrealizował ten projekt we współpracy z Agencją Art.Group.
 
 

- Decyzja odświeżenia logotypu Emitel to nie tylko zabieg graficzny, ale podkreślenie transformacji, jaką przechodzi firma odpowiadając na zmieniające się otoczenie biznesowe. W ostatnim czasie dostosowujemy naszą ofertę produktów i usług, aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i sprostać wyzwaniom przyszłości - rosnącemu znaczeniu bezprzewodowej transmisji treści i danych. Jesteśmy dumni z naszej historii i doświadczenia w zakresie naziemnej transmisji sygnałów telewizji i radia. Chcemy jednak podkreślić koncentrację na nowych usługach oraz zaangażowanie w rozwój infrastruktury cyfrowej. Ta filozofia wpisuje się w strategię „Buy, build and grow” realizowaną przez naszego właściciela - Cordiant Digital Infrastructure - skomentował Andrzej J. Kozłowski, prezes zarządu Emitel S.A.

 
Dotychczasowe logo (u góry) i nowe logo (u dołu)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...