reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe logo Kino Polska

dodano: 2024-05-28 10:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Kino Polska

Kino Polska logo od 3.06.2024 3 czerwca br. kanał Kino Polska zaprezentuje się widzom w nowej odsłonie. Już teraz pokazujemy nowe logo, oprawę graficzną i dźwiękową tej stacji telewizyjnej oferującej wyłącznie polskie filmy i seriale. Ponadto, na antenie zagości cykl „Kino pokoleń”, który zabierze widzów w podróż filmową od lat 80. do współczesności.

Kino Polska logo od 3.06.2024


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Nowa oprawa wizualna i dźwiękowa Kino Polska

3 czerwca br. na antenie Kino Polska pojawi się zupełnie nowa oprawa wizualna, bardziej nowoczesna i dostosowana do aktualnych trendów. Jak informuje nadawca, jej wprowadzenie ma na celu zarówno zachęcenie nowych widzów do odkrycia bogatego świata polskiej kinematografii, jak również mocniejsze zaakcentowanie filmowego charakteru kanału, który wpisany jest w jego DNA.
 

- Wraz z wprowadzeniem nowej oprawy kanału chcemy zaintrygować zarówno naszych dotychczasowych widzów, jak i przyciągnąć uwagę nowych. Kręci nas polskie kino, dlatego chcemy zachęcić wszystkich do wyboru Kino Polska - tych młodszych, jak i starszych, przedstawicieli różnych generacji. Stacja pełni ważną rolę w budowaniu tożsamości różnych pokoleń i ich łączeniu, edukując młodszą widownię o ich korzeniach i historii, a starszym widzom przywołując lata ich młodości. W ten sposób budujemy wartość i siłę oddziaływania marki Kino Polska, której misja ma znaczenie dla kolejnych pokoleń - mówi Patrycja Gałązka, Chief Marketing & Digital Officer w SPI International.

W ramach nowej oprawy, Kino Polska zyskało nową paletę kolorystyczną, która odpowiada na trend popularności stylu vintage. Elementem zmienionej oprawy jest również nowe logo Kino Polska, w którym nazwa kanału została zachowana, zyskując odświeżoną czcionkę i inną formę zapisu. Obok nazwy pojawił się też nowy sygnet, przedstawiający kadr.
 

- Nowe logo Kino Polska dodatkowo podkreśla filmowy charakter kanału i przypomina, że odwzorowując kadr dłońmi każdy z nas może spojrzeć na świat przez pryzmat twórcy szukającego odpowiedniego ujęcia - informuje nadawca.

Wraz z odświeżonym wyglądem kanału zmieni się także jego oprawa dźwiękowa, która została dopasowana do nowocześniejszej oprawy wizualnej kanału, ale jednocześnie nawiązuje do dotychczasowego motywu muzycznego, utrzymując wśród widzów poczucie, że to dobrze znany im kanał, towarzyszący w filmowych wędrówkach.
 

- Nowa oprawa muzyczna jest uniwersalna, pasuje do różnych nastrojów, jak również gatunków filmowych, jest lekka i pozytywna. Skomponowania jej podjął się muzyk i kompozytor Szymon Wysocki - dodaje nadawca.

Poniżej materiały przedstawiające nowe i dotychczasowe oblicze telewizji Kino Polska.
 
 

Nowa oferta programowa Kino Polska

Kanał Kino Polska zyska zarówno nową oprawę, jak również ofertę programową. Stacja zmienia się dla widzów, proponując zupełnie nową odsłonę Kino Polska, chcąc dotrzeć do młodszej publiczności, informuje nadawca. Począwszy od 9 czerwca, w każdą niedzielę miesiąca widzowie będą mogli oglądać specjalny cykl filmowy „Kino pokoleń”, dedykowany różnym generacjom. Stacja zabierze widzów w filmową podróż przez dekady polskiego kina, od lat 80. do współczesności. Wśród propozycji filmowych znajdą się m.in. „Psy”, „Zabij mnie glino”, „Sztos”, „Fuks”, „Rozmowy kontrolowane” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...