reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy talk show dla pasjonatów true crime

dodano: 2024-05-28 15:28 | aktualizacja: 2024-05-28 15:56
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Vodylla

Domowy Kryminał Matka Iwony Wieczorek fot. Michał Woźniak Od 5 czerwca br. w telewizji Active Family i na platformie streamingowej Vodylla będzie można oglądać kryminalny talk show „Domowy Kryminał” produkcji R.D.F. Entertainment. W pierwszym odcinku, poświęconym tematyce zaginięć, zobaczymy matkę Iwony Wieczorek.

fot. Michał Woźniak
Domowy Kryminał Matka Iwony Wieczorek fot. Michał Woźniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Matka Iwona Wieczorek była szantażowana

- Trzy, może cztery lata po zaginięciu Iwonki - opowiada w programie „Domowy Kryminał” matka Iwony Wieczorek - otrzymałam SMS-a z wiadomością: „Wiem, co się stało z Pani córką. Proszę nie informować policji. Proszę przygotować 800 tys. zł. Jesteśmy w kontakcie”.

To nie była pierwsza i nie ostatnia okrutna próba szantażu zrozpaczonej matki, której córka zaginęła w lipcu 2010 r. Ale jak mówi prowadzącej kryminalny talk show Angelice Swobodzie, najbardziej zapadła jej w pamięci. Tydzień później otrzymała kolejnego SMS-a z zapytaniem, czy zebrała żądaną kwotę, by odzyskać dziecko. Pewnego dnia, kiedy odebrała telefon, usłyszała krzyk: „Mamo, mamo ratuj mnie!”. Ostatecznie w wyniku policyjnego śledztwa sprawca został skazany prawomocnym wyrokiem sądu na karę 8 lat pozbawienia wolności.
 

Widownia zgromadzona w studiu programu „Domowy Kryminał” zamarła wstrząśnięta emocjonującą relacją mamy Iwony Wieczorek. Dopiero po chwili pojawiły się pytania dotyczące hipotez i śledztwa w sprawie zaginięcia nastolatki z Gdańska, które prowadzi obecnie Archiwum X.

Gość Angeliki Swobody uważa, że nie zamieciono tej sprawy pod dywan między innymi dzięki determinacji w 14-letniej walce o prawdę o losie córki. Z mocą mówi: - Chcę dać ogromne wsparcie i motywację do działań rodzinom, które znalazły się w takiej sytuacji jak ja. Nigdy nie należy tracić nadziei.

A tych rodzin są w Polsce tysiące. Rocznie w naszym kraju znika ponad 12 tys. osób, w tym 2 tys. dzieci. Kilkaset nie wraca do domu. To może być bliski chory na demencję. To może być Twoje dziecko.

Matka Iwony Wieczorek doradza, jak w przypadku zaginięcia rozmawiać z policją, by podjęła natychmiastowe działania, czego wymagać od detektywów, jak rozpoznawać i jak postępować z szarlatanami, którzy chcą zarobić na życiowym dramacie. Wiedza, którą widz zyska z programu „Domowy Kryminał”, pomoże uchronić bliskich przed niebezpieczeństwem lub przyczynić się do szczęśliwego finału.

O programie „Domowy Kryminał”

Program „Domowy Kryminał” realizowany przez R.D.F. Entertainment traktuje o sprawie fundamentalnej dla każdego człowieka, czyli o osobistym bezpieczeństwie. To pierwszy talk show, który zaspokaja głód emocji odbiorców pasjonujących się true crime, ale prawdziwe historie kryminalne ze zwykłych, polskich domów zestawia z informacjami o zagrożeniach, które czają się w zwyczajnej codzienności. Daje też praktyczną wiedzą o tym, jak uchronić siebie, rodzinę i bliskie otoczenie przed utratą życia, oszczędności, domowego miru czy dobrego imienia. Każdy odcinek to inny palący temat, inne trzymające w napięciu historie opowiadane przez policyjnych negocjatorów, detektywów, psychologów, dziennikarzy i osób mających styczność na co dzień ze sprawami kryminalnymi i dramatami rozgrywającymi się blisko nas.

Kryminalny talk show „Domowy Kryminał” będzie miał premierę 5 czerwca o godz. 17:00 i 22:00 na kanale Active Family oraz na platformie streamingowej Vodylla.

Emisje premierowych odcinków: w każdą środę, czwartek i piątek o 17:00 i 22:00.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...