reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Plus z internetem na łączach Grupy Vectra

dodano: 2024-06-03 10:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polkomtel/Grupa Vectra

zmiany w ofercie_smartdom smartfirma Plus Polsat Box 360px Plus rozszerza dostępność internetu stacjonarnego o infrastrukturę udostępnioną przez Grupę Vectra. Dzięki temu mieszkańcy blisko 1,5 mln domów i mieszkań w 350 miejscowościach mogą skorzystać z oferty Plusa. Jest to efekt wcześniej podpisanej umowy hurtowego dostępu do sieci telekomunikacyjnej.

Grupa Polsat Plus
Plus Polsat Box Grupa Polsat Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Internet stacjonarny Plusa zwiększa zasięg

Aktualnie w zasięgu internetu stacjonarnego Plusa jest już ponad 8,7 mln domów i mieszkań, czyli blisko 20 mln mieszkańców Polski, z czego ponad 14 mln ma dostęp do łączy światłowodowych.

W wyniku umowy podpisanej między Grupą Vectra a Polkomtelem, infrastruktura stacjonarna Plusa została rozszerzona lub uruchomiona w 350 mniejszych i większych miejscowościach we wszystkich województwach. Nowe lokalizacje pojawiły się m.in. w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie, Bydgoszczy, a także w Radomiu czy Gorzowie Wielkopolskim. Zasięg internetu stacjonarnego Plusa powiększył się tym samym o blisko 1,5 mln domów i mieszkań, czyli 3,4 mln osób.

Łączenie usług od Plusa i Polsat Box

Dzięki poszerzeniu zasięgu, jeszcze większe grono użytkowników zyskuje możliwość łączenia usług od Plusa i Polsat Box w konfiguracji dostosowanej do potrzeb. Przykładowo, może to być: albo internet stacjonarny od Plusa wraz z telewizją od Polsat Box i usługą All In Streaming, dającą dostęp do Disney+, HBO Max oraz Polsat Box Go Plus, albo internet stacjonarny od Plusa wraz z telewizją od Polsat Box, albo internet stacjonarny Plusa z pakietem usług streamingowych.

To już kolejna tego typu współpraca Grupy Vectra nawiązana w ostatnim czasie

- Bardzo cieszymy się na tą współpracę. To kolejne partnerstwo z dużym operatorem, które umacnia pozycję naszej firmy wśród czołowych dostawców stacjonarnej infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce i potwierdza jej bardzo wysoką jakość. Konsekwentnie kontynuujemy dalszy rozwój sieci poprzez jej upgrade i rozbudowę, jako istotny element strategii naszej firmy - skomentował Tomasz Żurański, członek rady nadzorczej w Grupie Vectra.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...