reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Max - znane ceny pakietów w Polsce

dodano: 2024-06-04 07:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WBD

Max Warner Bros. Discovery Warner Bros. Discovery podał ceny pakietów platformy streamingowej Max, która startuje w Polsce 11 czerwca br. zastępując HBO Max. Max zaoferuje 3 bazowe pakiety: Podstawowy, Standardowy i Premium oraz dodatkowy pakiet Kanały TV i Sport. Jakie będą ceny pakietów Max?

Warner Bros. Discovery
Max HBO Max Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Max w Polsce od 11 czerwca. Jakie pakiety?

Użytkownicy platformy streamingowej Max będą mogli wybrać spośród 3 pakietów subskrypcji: Podstawowy, Standardowy i Premium, z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej (po upływie roku od zakupu subskrypcji rocznej, zostanie ona automatycznie przedłużona w subskrypcję miesięczną w cenie obowiązującej dla danego pakietu miesięcznego). Każdy z tych pakietów będą mogli rozszerzyć o dodatkowy pakiet Kanały TV i Sport za miesięczną opłatą, aby zyskać dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i transmisji na żywo wydarzeń sportowych.

W ramach platformy Max użytkownicy znajdą seriale, filmy i dokumenty takich marek, jak HBO, DC czy Warner Bros., produkcje dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 w ramach każdego pakietu, a także ofertę produkcji lokalnych i rozrywkę z TVN.
 

- Tu jest co oglądać! Tak właśnie brzmi hasło platformy Max w Polsce. Ale to coś więcej niż hasło - to obietnica, którą składamy naszym użytkownikom. W Max tworzymy przestrzeń, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Trzy bazowe pakiety subskrypcyjne i jeden dodatkowy dostępne będą w świetnych cenach, już od 19,99 zł miesięcznie. Otworzą one naszym użytkownikom drzwi do niezliczonych godzin najlepszej rozrywki w każdej kategorii tematycznej - mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President - Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Co w pakietach Max? Jakie ceny?

Pakiet Podstawowy - 19,99 zł miesięcznie lub 199 zł za rok:

 • seriale, filmy i programy na 2 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie
 • jakość Full HD
 • obecność reklam
 • dostęp do kanału TVN

Pakiet Standardowy - 29,99 zł miesięcznie lub 299 zł za rok:

 • seriale, filmy i programy na 2 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie
 • jakość Full HD
 • możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline
 • brak reklam*
 • dostęp do kanałów TVN, HBO, HBO2, HBO3

Pakiet Premium - 49,99 zł miesięcznie lub 499 zł za rok:

 • seriale, filmy i programy na 4 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie
 • jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach
 • możliwość pobrania do 100 tytułów, aby oglądać je offline (obowiązują ograniczenia)
 • brak reklam*
 • dostęp do kanałów TVN, HBO, HBO2, HBO3

Pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport - 20 zł miesięcznie:

 • dostęp do 25 kanałów: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN7, TTV, Metro, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science, DTX
 • dostęp do relacji z wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i innych
 • oglądnie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na 2 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego)

Oferta dla obecnych użytkowników platform streamingowych Warner Bros. Discovery

Obecni użytkownicy Playera, który wraz z Max jest częścią portfolio streamingowego Warner Bros. Discovery, będą mieli możliwość skorzystania z przygotowanej dla nich promocji na pakiety subskrypcji w debiutującym serwisie. Za pośrednictwem komunikacji bezpośredniej na platformie Player oraz poczty elektronicznej użytkownicy otrzymają informacje na temat sposobu skorzystania z oferty specjalnej.

Użytkownicy, którzy uzyskali dostęp do HBO Max za pośrednictwem partnerów, mogą skontaktować się ze swoim dostawcą subskrypcji, aby zapytać o dodatkowe szczegóły w zakresie dostępu do platformy Max.

Aktualni użytkownicy HBO Max zachowają swój wcześniejszy plan subskrypcji, cenę usługi, cechy i funkcjonalności platformy, w tym profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach „kontynuuj oglądanie” i „moja lista” - wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max. W dniu uruchomienia serwisu Max subskrybenci HBO Max będą musieli pobrać nową aplikację oraz zalogować się na swoje konto, aby uzyskać dostęp do ponad dwukrotnie większego katalogu seriali, filmów i programów. Użytkownicy, którzy korzystają z usługi za pomocą przeglądarki internetowej, zostaną automatycznie przekierowani do Max.


*Kanały i treści dostępne na żywo w ramach pakietów Podstawowy, Standardowy oraz Premium, a także pakietu dodatkowego Kanały TV i Sport mogą zawierać reklamy. Treści dostępne na żądanie mogą zawierać treści sponsorowane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...