reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aktualizacja oprogramowania dekoderów 4K Canal+

dodano: 2024-06-05 21:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

4K DualBox+ CANAL+ 3 czerwca CANAL+ Polska rozpoczął proces aktualizacji dekoderów 4K DualBox+. Na początek nowe oprogramowanie trafiło do 10 tys. dekoderów. Jakie zmiany wnosi ta nowa wersja software'u dla 4K DualBox+? Kiedy aktualizację otrzymają pozostałe dekodery?

4K DualBox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
3 czerwca br. pierwsza partia dekoderów 4K DualBox+ platformy CANAL+ otrzymała aktualizację oprogramowania, która wnosi zupełnie nową funkcjonalność. Nowy software oznaczony jest jako E4.1.10 (0x4A lub 0x4B). Aktualizacja rozpocznie się automatycznie i potrwa do 25 min. Standardowo, nie należy w tym czasie odłączać dekodera od zasilania ani od instalacji antenowej.

Aktualizacja będzie udostępniana partiami na wszystkie dekodery 4K od czerwca do lipca br.

Nowa funkcjonalność w dekoderach 4K CANAL+

Po aktualizacji oprogramowania do wersji E4.1.10, dekoder 4K CANAL+ podłączony zarówno do anteny satelitarnej, jak i do internetu, w razie utraty sygnału z satelity zaproponuje przełączenie na odbiór kanału przez internet (o ile dany kanał jest nadawany w streamingu, czyli dostępny w ofercie CANAL+ online dla danego abonenta). Kiedy sygnał satelitarny wróci, dekoder wznowi odbiór z satelity przy zmianie kanału. Co istotne, nie jest możliwe nagrywanie kanałów oglądanych przez internet.

Możliwa też będzie aktywacja dekodera bez konieczności podłączenia do instalacji antenowej, ale pobrana wtedy zostanie tylko lista kanałów dostępnych przez internet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...