reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co z HBO Max w sieci Vectra?

dodano: 2024-06-11 15:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

HBO Max Vectra 11 czerwca w Polsce debiutuje platforma streamingowa Max. Jak odczują to klienci sieci Vectra, którzy dotychczas korzystali z HBO Max w ramach umowy abonenckiej? Do którego z pakietów Max otrzymają dostęp? Czy zmieni się cena? Vectra uruchamia też promocję dla obecnych i nowych klientów - nawet pół roku dostępu do Planu Standardowego i Premium bez opłat.

Vectra/WBD
HBO Max Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Max w ofercie sieci Vectra

Vectra rozszerza swoją ofertę o platformę streamingową Max. Operator udostępnia 3 plany usług serwisu: Max Podstawowy, Max Standardowy oraz Max Premium (brak możliwości skorzystania z pakietu dodatkowego Kanały TV i Sport).

Oferta dla obecnych klientów

Obecni klienci Vectry posiadający wykupione pakiety z HBO Max otrzymają dostęp do platformy Max zgodnie z Planem Standardowym (bez reklam). W jego ramach można zapisać do 30 tytułów, aby oglądać je offline. Dostępne będą również kanały linearne HBO, HBO2, HBO3 oraz TVN (wszystkie w HD), a treści VOD (filmy, seriale i programy) będą oferowane w rozdzielczości Full HD.

Dotychczasowa cena usługi, jak i dane do logowania pozostają dla tych klientów bez zmian. Dodatkowo w ramach aktualnej promocji będą mogli bezpłatnie korzystać z Planu Premium do 30 września br. Po zakończeniu okresu promocyjnego dostęp do Planu Premium zostanie automatycznie wyłączony, a usługa dostępu do platformy Max będzie kontynuowana na Planie Standardowym. Klienci będą mogli zmienić pakiet na wyższy w każdym momencie trwania umowy.

Oferta dla nowych klientów

Klienci decydujący się na zakup usługi Max w Vectrze mają do wyboru plany:
  • Max Podstawowy za 19,99 zł/miesięcznie,
  • Max Standardowy za 29,99 zł/miesięcznie,
  • Max Premium za 49,99 zł/miesięcznie.

Jak widać, ceny są identyczne jak przy zamawianiu pakietów bezpośrednio w Maksie. Jednak wykupując Max w Vectrze, klient otrzyma dostęp do kanałów telewizyjnych HBO, HBO2, HBO3 (Max Standardowy i Max Premium) także na dekoderze oraz w aplikacji mobilnej TV Smart GO. Oferta telewizyjna Vectry jest dostępna na terenie całej Polski - wystarczy łącze internetowe od dowolnego operatora. Dzięki dekoderowi TV Smart 4K Box z systemem Android TV, Vectra umożliwia bezpośredni dostęp do aplikacji Max na ekranie telewizora.

Przyszli abonenci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy z Vectrą na usługi internetowe lub telewizyjne z okresem zobowiązania na 24 miesiące, będą mogli skorzystać z aktualnej promocji i otrzymać dostęp do platformy Max nawet na pół roku za 0 zł.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...