reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Digisat DG-2 Plus - wskaźnik sygnału TV-SAT

dodano: 2001-08-30 18:57 | aktualizacja: 2001-08-30 18:57
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Na rynku brytyjskim pokazał się nowy diodowy wskaźnik poziomu sygnału - Digisat DG-2 Plus - przypomina nieco polski wskaźnik DSM11. Wskaźnik ten trafił do Wielkiej Brytanii z USA, gdzie służy instalatorom do ustawiania anten DISH Network.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na rynku brytyjskim pokazał się nowy diodowy wskaźnik poziomu sygnału - Digisat DG-2 Plus - przypomina nieco polski wskaźnik DSM11. Wskaźnik ten trafił do Wielkiej Brytanii z USA, gdzie służy instalatorom do ustawiania anten DISH Network. Zasilanie wskaźnika z tunera satelitarnego lub baterii. Co interesujące, można ładować baterie wskaźnika w samochodzie.

DG-2 ma dwie linie diod w kolorze czerwonym, wskazujących poziom sygnału. Pod nimi dwa żółte przyciski - Power i Mode są dobrze opisane na obudowie - niestety po angielsku. Wskaźnik DG-2 włączać należy naciskając jeden raz Power. Przyciśnięcie Power i Mode naraz pozwala na korzystanie z sygnału dźwiękowego przy ustawianiu anteny. Przycisk Mode przełącza między wskazaniami poziomu sygnału, napięcia (górny linia) i prądu (dolna linia).

Jest jeszcze tzw. dish port, który jest pomocny jedynie w USA przy DISH Network - w Europie nie stosowany.

DG-2, to prosty wskaźnik wyposażony w plastikowy, ochronny pokrowiec. Brakuje wskazań sygnału DiSEqC. Przystosowano go na siłę do warunków europejskich - za jego dystrubucję w Europie odpowiada angielska firma Digital Sales.

Cena jest nieco wygórowana - 89 funtów (ponad 500 zł!). Są tańsze i lepsze wskaźniki np. polski DSM11!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...