reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce TV Trwam 2?

dodano: 2005-10-09 23:25
autor: Jan Kowalski | źródło: GW

TV Trwam Wieczorem 8 października o. Tadeusz Rydzyk uruchomił nowe, bardzo okazałe studio Telewizji Trwam, które powstało na zapleczu klasztoru redemptorystów w Toruniu. Podobno to nie koniec telewizyjnych inwestycji o. Rydzyka - nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że planowane jest uruchomienie drugiego kanału TV Trwam.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio TV Trwam w Toruniu, to jedno z większych studiów telewizyjnych w Polsce. Według fachowców sam budynek kosztował blisko 3 mln zł, a wyposażenie mogło kosztować 5 mln zł. Nowy budynek TV Trwam ma 825 m kw. powierzchni, a dwukondygnacyjne studio ma 500 m kw. Takie powierzchnie studyjne ma jedynie centrala TVP SA w Warszawie.

Telewizję Trwam długo lekceważono, zwłaszcza wśród niektórych ekip technicznych polskich stacji komercyjnych. Teraz TV Trwam ma na wyposażeniu bardzo profesjonalne studio telewizyjne i należy jej się szacunek, bo konsekwentnie doszła do odpowiedniego poziomu technicznego, do jakiego inne polskie stacje komercyjne dochodziły równie długo.

Pierwszą audycję na żywo z nowego studia Telewizja Trwam wyemitowała 8 października wieczorem. Dotąd programy Telewizji Trwam były realizowane w studiu w Warszawie oraz w małym pokoiku na pierwszym piętrze klasztoru redemptorystów w Toruniu.

Budowę nowego studia Telewizji Trwam sfinansowała Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, której rektorem jest o. Rydzyk.

8 października ojciec Andrukiewicz w programie na żywo potwierdził, że to nie koniec telewizyjnych inwestycji o. Rydzyka i nie jest to ...ostatnie studio telewizyjne. W planie są następne inwestycje, które będą zależne od posiadanych środków i ...solidarności z dziełem Telewizji Trwam.

Nieoficjalnie mówi się o uruchomieniu drugiego kanału Telewizji Trwam, a być może nawet o satelitarnym pakiecie TV Trwam z Astry. Podobno plany dotyczą także nowej oferty odbiorników i zestawów do odbioru TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...