reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Polmusic za oceanem

dodano: 2005-10-25 11:40
autor: Adrian Gąbka | źródło:

tv polmusic Wkrótce za pośrednictwem satelity Telstar 5 rozpocznie nadawanie nowy polski kanał telewizyjny – TV Polmusic. Będzie on adresowany dla abonentów amerykańskiej paczki GlobeCast, gdzie nadawane są już TVP Polonia, TVP3 i Tele5.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do udziału w kreowaniu dorobku Polskiej Kultury Muzycznej w USA-CANADA-AUSTRALIA. W naszym kanale telewizyjnym będzie muzyka dla widzów i słuchaczy zarówno tych, którzy wychowali się przy muzyce
zespołów lat 70,80, jak również współczesnych. – czytamy na oficjalnej stronie internetowej kanału.

Nowy muzyczny kanał dla amerykańskiej emigracji ma nadawać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Właścicielem jest właściciel International - Satellite - Link z siedzibą w stanie New Jersey – Eugeniusz Strzałka. W Warszawie przedstawicielem kanału jest firma Opalgraf, należąca do Jadwigi Grabarczyk. Andrzej Skorski jest odpowiedzialny za kontakty w zakresie doboru artystów, piosenkarzy i utworów na początku działalności TV Polmusic.

Stacje będzie emitowała wywiady, polonijny koncert życzeń i specjalne festiwale. Głównym źródłem utrzymania będą reklamy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...