reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cinemax 2 w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2005-11-04 15:09
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Cinemax_red_logo_sk.jpg Cinemax 2 jest pierwszą z nowości Cyfrowego Polsatu. Abonenci, którzy wykupili Cinemax będą mogli oglądać nowy kanał za darmo. Wejściu nowej stacji na polski rynek towarzyszyć będzie kampania reklamowa. Cinemax 2 pojawił się w krajach Europy Środkowej, w których obecny jest Cinemax.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cinemax 2 to multipleks kanału Cinemax, obecnego w Polsce od lutego br. Pakiet Nowy HBOMAX PAK tworzą HBO i HBO2 (HBOPAK) oraz Cinemax i Cinemax 2 (CINEMAXPAK). Dzięki wprowadzeniu nowego kanału abonenci pakietu Nowy HBOMAX PAK mają do wyboru cztery różne filmy o tej samej porze. Cinemax2 jest dostępny przez 18 godzin na dobę w ciągu tygodnia i przez 24 godziny na dobę w weekendy w polskiej wersji językowej.

Dotychczasowym abonentom Cinemax w Cyfrowym Polsacie oraz Aster kanał Cinemax2 został udostępniony bezpłatnie. Jednocześnie od 1 listopada pakiet Cinemax i Cinemax2 po raz pierwszy zaoferowano widzom Aster Kraków.

Intensywna kampania promocyjna pakietu Nowy HBOMAX PAK obejmuje działania w telewizji, Internecie oraz akcje lokalne. Kampania telewizyjna obecna jest w: TVN 24, TV4, TVN7, MTV, VIVA, Cartoon Network, AXN i Hallmark. Internetowe formy reklamy pojawiły się na największych portalach: www.onet.pl, www.interia.pl, www.wp.pl, www.o2.pl oraz w komunikatorach Gadu - Gadu i Tlen. Równolegle organizowane są lokalne akcje promocyjne: mailing do abonentów, spoty w kinach, reklama w Biurach Obsługi Klienta oraz w Galerii Mokotów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...
reklama