reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cinemax 2 w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2005-11-04 15:09
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Cinemax_red_logo_sk.jpg Cinemax 2 jest pierwszą z nowości Cyfrowego Polsatu. Abonenci, którzy wykupili Cinemax będą mogli oglądać nowy kanał za darmo. Wejściu nowej stacji na polski rynek towarzyszyć będzie kampania reklamowa. Cinemax 2 pojawił się w krajach Europy Środkowej, w których obecny jest Cinemax.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cinemax 2 to multipleks kanału Cinemax, obecnego w Polsce od lutego br. Pakiet Nowy HBOMAX PAK tworzą HBO i HBO2 (HBOPAK) oraz Cinemax i Cinemax 2 (CINEMAXPAK). Dzięki wprowadzeniu nowego kanału abonenci pakietu Nowy HBOMAX PAK mają do wyboru cztery różne filmy o tej samej porze. Cinemax2 jest dostępny przez 18 godzin na dobę w ciągu tygodnia i przez 24 godziny na dobę w weekendy w polskiej wersji językowej.

Dotychczasowym abonentom Cinemax w Cyfrowym Polsacie oraz Aster kanał Cinemax2 został udostępniony bezpłatnie. Jednocześnie od 1 listopada pakiet Cinemax i Cinemax2 po raz pierwszy zaoferowano widzom Aster Kraków.

Intensywna kampania promocyjna pakietu Nowy HBOMAX PAK obejmuje działania w telewizji, Internecie oraz akcje lokalne. Kampania telewizyjna obecna jest w: TVN 24, TV4, TVN7, MTV, VIVA, Cartoon Network, AXN i Hallmark. Internetowe formy reklamy pojawiły się na największych portalach: www.onet.pl, www.interia.pl, www.wp.pl, www.o2.pl oraz w komunikatorach Gadu - Gadu i Tlen. Równolegle organizowane są lokalne akcje promocyjne: mailing do abonentów, spoty w kinach, reklama w Biurach Obsługi Klienta oraz w Galerii Mokotów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...
reklama