reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjczycy nie chcą DVB-H

dodano: 2005-11-08 22:24
autor: Adrian Gąbka | źródło: TD

Komórka z naziemną telewizją Według ankiety przeprowadzonej przez Entertainment Media Research (EMR) na 1500 użytkownikach telefonii komórkowej, aż 65 proc. z nich nie planuje wykupienia usług polegających na odbiorze telewizji przez telefonię komórkową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
70 proc. nie widzi potrzeby uruchamiania takich serwisów. Analitycy wskazują jednak na rozwój innej możliwości odbioru kanałów telewizyjnych – poprzez komputer. Także w tym przypadku 45 proc. badanych jest negatywnie nastawionych do tej formy telewizji. Liczba ta jest jednak mniejsza, ponieważ karty telewizyjne istnieją na rynku od dawna. Podobnie może być za parę lat z telefonami komórkowymi.

Dane te nie są najlepszą wiadomością dla brytyjskich operatorów. Prawie wszyscy zaoferowali pilotażowy dostęp do niektórych stacji telewizyjnych. Znany z satelity Sky ma nawet w planach uruchomienie paczki komórkowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...