reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Humax IRCI5400 i emulacja CryptoWorks

dodano: 2001-10-27 14:03 | aktualizacja: 2001-10-27 14:03
autor: H | źródło:

Humax IRCI5400 w obu wersjach - starej i nowej (Z) jest obiektem pożądań wielu użytkowników TV-SAT. Oprócz emulacji 4 systemów: Seca, Viaccess, Irdeto i BetaCrypt, doszedł i CryptoWorks. Możliwe to jest dzięki interfejsowi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki specjalnemu interfejsowi (blockerowi) z oprogramowaniem, które daje możliwość umieszczenia w nim oryginalnej lub przeprogramowanej karty systemu CryptoWorks np. Wizji TV i oglądania programów w CryptoWorks po włożeniu interfejsu bezpośrednio do kieszeni Irdeto w spatchowanym tunerze Humax IRCI5400. Nie ma więc konieczności stosowania dodatkowego modułu CryptoWorks CI, który kosztuje ponad 500zł.

Karta Wizji TV i interfejs pracują w spatchowanym Humaxie IRCI bez większych problemów - odbiornik nie wiesza się. Prawdopodobnie podobne emulacje na IRCI5400 będą(są) możliwe dla systemów Conax i Nagravision.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...