reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aster sprzedane funduszowi

dodano: 2005-12-08 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Aster

Aster Nowym właścicielem Grupy Aster został fundusz inwestycyjny Mid Europa Partners LLP. Założyciele tego funduszu równocześnie zarządzają Funduszem EMP (Emerging Markets Partnership), który był jednym z właścicieli ASTER w okresie 2003-2004.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wartość transakcji wynosi 1,6 miliarda złotych. Proces sprzedaży zakończy się oficjalnie za kilka miesięcy, po uzyskaniu zgody Urzędu Antymonopolowego.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku przetargu. Mieliśmy przyjemność już wcześniej pracować z EMP Europe i współpraca ta układała się doskonale. Ponownie będziemy mogli korzystać z ogromnej wiedzy, jaką posiada ten fundusz na temat naszej branży w regionie Europy Środkowo - Wschodniej" – powiedział Janusz Arciszewski, Prezes Aster.

Obecne kierownictwo Aster będzie w znaczącym stopniu osobiście i finansowo zaangażowane w dalszy rozwój Grupy. Wraz z nowym właścicielem planuje kontynuować dotychczasową strategię rozwoju opartą na pogłębianiu relacji z klientem i ofercie Triple Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Apebox C2 4K Combo

Apebox C2 4K Combo - mały, tani odbiornik UHD 4K...

350 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama