reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zakaz mobile TV dla koreańskich kierowców

dodano: 2005-12-18 16:53
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadband

Korea jako jedna z pierwszych zakazała oglądania telewizji na komórkach podczas jazdy. Koreańskie ministerstwo informacji i komunikacji wydało odpowiednie rozporządzenie, które zabrania korzystania z komórek standardu DMB podczas jazdy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koreański zakaz oglądania przez kierowców podczas jazdy kanałów telewizyjnych z komórek standardu DMB (digital multimedia-broadcasting) zapewne zostanie wzięty pod uwagę, bo stwarza niebezpieczeństwo dla ruchu drogowego (więcej wypadków, bo oczy zajęte oglądaniem, zamiast sytuacją na drodze). Zakaz powinien być zawczasu wprowadzony we wszystkich krajach, które wprowadzają komórkową telewizję i to niezależnie od w standardu.

Proponowane jest także wprowadzenie zakazu oglądania TV z ekranów LCD zabudowanych pod dachem aut, bo mogą powodować identyczne zagrożenie, jak TV w komórkach.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...