reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polski blok w ESPN Classic Sport

dodano: 2006-01-06 15:01
autor: Adrian Gąbka | źródło:

ESPN Classic Sport W związku z dynamicznym wzrostem liczby odbiorców w Polsce, ESPN Classic Sport w poniedziałek 9 stycznia 2006 roku wprowadza 2 godzinny, polskojęzyczny blok programowy, nadawany w godzinach 20:00-22:00 od niedzieli do piątku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program kontynuować będzie ideę głównego kanału ESPN – prezentowanie najważniejszych wydarzeń sportowych zarówno o zasięgu lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym.

Blok otworzy specjalny program - „Polska i Olimpiady”, półgodzinny dokument wyprodukowany przez ESPN opowiadający historie osiemdziesięciu ośmiu polskich złotych medalistów olimpijskich od czasu pierwszych olimpijskich rozgrywek w 1924 w Paryżu, do Olimpiady w Atlancie w 1996 roku. Ten wyjątkowy program zobaczymy na ESPN Classic Sport 9 stycznia, o godzinie 19:30.

Od października 2005 roku, gdy ESPN Classic Sport został wprowadzony do Polski, kanał przyciągnął ponad 1,2 miliona widzów. Obecnie program ten jest dostępny za pośrednictwem platform cyfrowych i sieci kablowych, tj. m.in.: Cyfra+, Polsat, UPC.

Celem ESPN Classic Sport jest dostarczanie najlepszych sportowych programów ze wszystkich dziedzin sportu, o których się mówi, czyta, słucha i… ogląda najwspanialsze mecze, filmy fabularne, dokumentalne, profile najsłynniejszych sportowców, zapowiedzi wydarzeń sportowych.

Od czasu zaistnienia w 2002 roku, ESPN Classic Sport zdobył 16–sto milionowe grono widzów
z ponad 40 krajów min. z: Włoch, Niemiec, Danii, Belgii, Finlandii, Monaco, Polski, Portugalii i Chorwacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...