reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ z nową technologią

dodano: 2006-01-10 13:54
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Canal+ wybrał system CyberSport do prezentowania graficznej oprawy wydarzeń sportowych i wirtualnych reklam podczas transmisji rozgrywek piłkarskich. Opracowana przez firmę Orad technologia będzie od rundy wiosennej sezonu 2005/2006 wykorzystywana podczas wszystkich relacjonowanych przez Canal+ meczów polskiej ekstraklasy piłkarskiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Znajdzie swoje zastosowanie również w trakcie niedzielnych programów Liga+Extra. To najnowocześniejsza technologia używana obecnie na świecie, wykorzystywana przez stacje telewizyjne transmitujące rozgrywki ligowe między innymi w Anglii, Francji i Hiszpanii czy we Włoszech.

Nowy system Canal+ sprawia, że przygotowywane w czasie rzeczywistym grafiki 3D oraz animacje są stabilne i pozostają na swoich miejscach bez względu na ruch kamery. Wizualizacje CyberSport umieszczane są na lub wokół boiska. Dzięki nim widzowie uzyskają w trakcie transmisji wiele istotnych i nowych informacji. Przy rzutach wolnych dowiedzą się, jaki dystans dzieli piłkę od bramki oraz czy sędzia w odpowiedniej odległości ustawił mur piłkarzy drużyny broniącej. Technologia pozwoli też na precyzyjne pomiary linii „spalonego” i uatrakcyjni wiele elementów graficznych podczas transmisji. W trakcie Ligi+ Extra system między innymi ułatwi analizę kontrowersyjnych sytuacji.

Inwestycja Canal+ oznacza również nowe atrakcyjne możliwości dla reklamodawców – np. prezentację w trakcie transmisji treści niewidocznych bezpośrednio na boisku, adresowanych specjalnie do widzów Canal+.

System Orad zostaje wprowadzony przez Canal+ w kilka miesięcy po uruchomieniu przez stację nowatorskiej na europejskim rynku technologii prezentowania statystyk.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...