reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP Kultura w ofercie TKP S.A.

dodano: 2006-01-19 21:06
autor: Adrian Gąbka | źródło:

TVP Kultura Sukcesem zakończyły się rozmowy prowadzone pomiędzy Telewizją Kablową Poznań S.A. a Telewizją Polską S.A.. Klienci TKP S.A. od 23 stycznia 2006 roku (poniedziałek) będą mogli oglądać program TVP Kultura.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy program Klienci znajdą w Pakiecie Pośrednim na kanale S-16. Dotychczas kanał ten zajmowany był przez program EWTN. Uatrakcyjnienie Pakietu Pośredniego nie wpłynie na jego cenę. Pozostanie ona na dotychczasowym poziomie.

TVP Kultura to pierwszy program tematyczny stworzony przez TVP S.A. Widzowie znajdą tu filmowe prapremiery i klasykę światowego kina, teatr i muzykę „na żywo” a także najświeższe wiadomości kulturalne z kraju i ze świata. TVP Kultura to także nowoczesna telewizja interaktywna, dająca swoim widzom wyjątkową możliwość współtworzenia sztuki. Cechuje ją bogactwo gatunków i tematyki na wysokim poziomie merytorycznym w atrakcyjnej oraz nowoczesnej formie. Tematy poruszane przez TVP Kultura to sztuka, nauka, historia i społeczeństwo. Wartości przyświecające twórcom programu to szacunek dla tradycji i otwartość wobec zjawisk, które poza nią wykraczają.

Dzięki wprowadzeniu nowego programu do oferty Klienci TKP S.A. będą mieli dostęp do wszystkich programów z grupy Telewizji Polskiej: TVP 1, TVP 2, TVP 3 Regionalna, TV Polonia i TVP Kultura.

TKP S.A. jest operatorem telewizji kablowej. Współpracuje z lokalnymi operatorami tworząc jedną z największych sieci telewizji kablowej w Wielkopolsce. Z usług TKP S.A. korzysta ponad 100 tysięcy abonentów. Abonenci TKP S.A. mają dostęp do szerokopasmowego internetu za pośrednictwem ICP, przy wykorzystaniu sieci kablowej. Obecnie z usługi ICP korzysta ponad 27 tysięcy Klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...