reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radiostacja dołączyła do platformy Cyfra+

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Należąca do grupy radiowej Eurozet rozgłośnia "Radiostacja" dołączyła w piątek do oferty platformy cyfrowej Cyfra Plus. Jest to już 8. polska stacja radiowa w tym pakiecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby odbierać Radiostację abonenci platformy nie muszą przeprogramowywać odbiorników. Nowa stacja znalazła się bowiem automatycznie na pozycji nr 8. serwisu CYFRA+ RADIO.

Jest to kolejny serwis dołączony do pakietu Cyfry Plus w tym roku. Wcześniej w tym miesiącu abonenci zyskali dostęp do nowych gier interaktywnych i możliwości wyboru wersji językowej na kanałach Canal+.

Być może następną stacją radiową, która pojawi się w pakiecie będzie w związku z tym inna rozgłośnia Eurozetu, Radio Zet, które obecnie dostepne jest na platformie Wizji TV.

Radiostacja powstała w listopadzie 1998 roku w wyniku zmian w Rozgłośni Harcerskiej, która istniała 43 lata. Obecnie rozgłośnia nastawiona jest głównie na młodych słuchaczy. Dotychczasowy zasięg obejmował kilka miast polskich, m.in. Warszawę, Kraków, Gdańsk i Wrocław, docierając łącznie do 6 mln gospodarstw. Dzięki umowie z Cyfrą+ dostep do kanału zyskają kolejne gospodarstwa.

Zobacz także:

- www.radiostacja.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama