reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ABC Dom TV w czerwcu na Hot Birdzie

dodano: 2006-02-07 11:06
autor: Adrian Gąbka | źródło:

abcdom W czerwcu na Hot Birdzie 13E pojawi się nowy polski tematyczny kanał. ABC Dom TV to niekodowana telewizja poświęcona branży budowlanej. Za darmo będzie można ją oglądać także za pośrednictwem sieci kablowych w całej Polsce. Prezesem i udziałowcem stacji jest Sebastian Gonciarz.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właścicielem kanału jest ABC Dom TV Sp. z o. o. Kamera stacji odwiedzi place budów. W ramówce znajdą się też relacje z targów budowlanych. Widzowie będą mogli wziąć udział w interaktywnych konkursach i skorzystać ze specjalnych promocji.

Na antenie ABC Dom TV widzowie znajdą nie tylko porady budowlane, architektoniczne, finansowe i prawne, ale także praktyczne informacje z zakresu wykańczania, aranżacji i dekoracji wnętrz, ogrodów i działek. W programach stacji wystąpią eksperci z zakresu doradztwa prawnego i finansowego, architekci, inspektorzy budowlani, wykonawcy, instalatorzy i wreszcie dekoratorzy wnętrz, projektanci ogrodów oraz doradcy ubezpieczeniowi.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych systemów technologii wizualnej przekaz kierowany do widzów ABC Dom oprócz tradycyjnego audio-wizualnego obrazu obszar widzialny na ekranie podzielony będzie na wcześniej zdefiniowane interaktywne sekcje, które zawierać mogą informacje o charakterze informacyjnym w formie bannerów reklamowych, plansz informacyjnych, animacji, grafiki 3D i flash'owej, itp. Zastosowanie powyższego rozwiązania umożliwi także zamieszczanie reklam, ogłoszeń dla klientów indywidualnych w wydzielonym paśmie godzinowym. Widz na antenie będzie widział w jakiej cenie może kupić prezentowany produkt/usługę w formie cena od lub precyzyjna cena oraz symbol oznaczenie.

W przypadku witryny internetowej ABC Dom TV największy nacisk położony zostanie na stworzenie wartości dodanych, które pozwolą na skupienie jak największej liczbie internautów oraz kulturze dawania, a nie tylko brania. Osią serwisu będzie system logowania umożliwiający stworzenie pełnego profilu w którym poznamy preferencje i oczekiwania widza. Użytkownicy Internetu będą mogli oglądać telewizję ABC Dom w oparciu o technologię streamingu Microsoft Windows Media Player WMV. Pozwoli to na odbiór tego samego przekazu w tym samym czasie dla widzów przed telewizorami oraz ekranami komputerów. Przy pomocy technologii video on demand każdy z programów wyemitowanych na antenie znajdować się będzie w archiwum vortalu. Pozwoli to na nieograniczone czasowe i ilościowe oglądanie archiwalnych programów.

Widzowie oglądający program cały czas będą informowani na antenie o możliwości skorzystania z infolinii typu 0-801, gdzie konsultanci telefoniczni udzielą informacji na temat produktów oferowanych na antenie, a w szczególności o najbliższym punkcie dealerskim, adresie, numerze telefonu oraz godzinach otwarcia.

Najważniesze pozycje ramówki ABC Dom TV to: „Buduj z nami”, „Sypialnia – nasz azyl” „Zaprojektuj swój dom”, „Ekologia w Twoim domu”, „Co nowego?”, „Majster”, “Poradnik inwestora”, „Urządzamy się”. „Wszystko dla dzieci”, „Domy marzeń”, „Tanio ale dobrze, „Mieszkaj luksusowo”, „Wypoczywaj w ogrodzie” , „Remont”, „Co na to prawnik?” i „Biura nieruchomości”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...