reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ograniczenia w wyborze wersji językowej na Canal+

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Polska stacja płatnej telewizji Canal+, dostępna za pośrednictwem platformy cyfrowej Cyfra+, wprowadziła ograniczenia w możliwościach wyboru wersji językowej emitowanych filmów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa ruszyła na początku grudnia i była dostępna na wszystkich trzech kanałach (Canal+, Canal+ Żółty i Canal+ Niebieski). Można było wybierać pomiędzy wersją polską, oryginalną oraz oryginalną z polskimi napisami.

Teraz jednak wprowadzone zostały zapowiadane od początku ograniczenia. Można wybierać już tylko pomiędzy dwoma wersjami: polską i oryginalną z napisami. Nie ma możliwości wyboru tylko wersji oryginalnej.

Wszystko za sprawą nowej wersji oprogramowania, która jest przesyłana w tej chwili do abonentów platformy Cyfra+. Zmiana rozczaruje osoby, które liczyły na oglądanie filmów tylko w oryginalne, co jest pewną formą nauki danego języka.

Paulina Krasińska, rzecznik prasowa Canal+, powiedziała wcześniej w tym roku, że takie rozwiązanie (ograniczenie) jest konieczne ze względu na wynegocjowane umowy, z wytwórniami i dystrybutorami filmów, które zakładają emitowanie ich jedynie w polskiej wersji.

Inne umowy wynegocjował dla siebie najwidoczniej kanał HBO, który daje również tylko dwie możliwości zmiany fonii, ale za to pomiędzy polską a oryginalną (bez napisów).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama