reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-06 - 2022-12-07

Futbol w telewizji 9.04.2006

dodano: 2006-04-07 23:07
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 9 kwietnia


Borsodi Liga (Węgry): Gyor vs. Ferencvaros (11:30)
- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)


Segunda Division (Hiszpania): Almería vs. Ejido (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Aston Villa vs. West Brom (13:00)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- STV 2 (23.5 - FTA)


Premiership (Anglia): Chelsea vs. West Ham (13:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Ligaen (Dania): Silkeborg vs. Midtjylland (13:15)
- TV 3+ (5E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Amkar vs. Dinamo Moscow (14:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Loko Moscow (14:00)
- ORT 1 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (17:35): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. AZ Alkmaar (14:30)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - FTA)
- Retransmisja (19:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Groningen (14:30)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Twente vs. ADO Den Haag (14:30)
- Retransmisja (21:45): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Utrecht (14:30)
- Retransmisja (20:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Willem II vs. Roda (14:30)
- Retransmisja (18:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Legia Warszawa (14:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Ligaen (Dania): Viborg vs. OB Odense (15:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Nordsjælland v AGF Århus (15:00)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Liverpool vs. Bolton (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Chievo (15:00)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Palermo (15:00)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- OBN (4W - FTA)
- Retransmisja (17:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Serie A (Włochy): Empoli vs. Sampdoria (15:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Messina vs. Treviso (15:00)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Parma vs. Reggina (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Roma vs. Lecce (15:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- B1 TV (4W - kodowany)


Serie A (Włochy): Siena vs. Lazio (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)


Serie C (Włochy): Lumezzane vs. Genoa (15:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Zenit (15:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)
- Retransmisja (15:50): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Rubin Kazan' (15:00)
- Retransmisja (17:35): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Celtic (15:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Super League (Turcja): Gençlerbirligi vs. Trabzonspor (15:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Austria): Mattersburg vs. Salzburg (15:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Newcastle (16:00)
- ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (18:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Divizia A (Rumunia): Pandurii vs. Rapid Bucharest (16:00)
- National TV (16E - FTA)


Super League (Szwajcaria): Zurich vs. Young Boys (16:15)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (17:45): TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Premier League (Bułgaria): Litex Lovech vs. Loko Sofia (17:00)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


First Division (Cypr): Anorthosis vs. Olympiakos (17:00)
- Lumiere TV (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Manchester Utd vs. Arsenal (17:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (19:10): Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Alavés vs. Osasuna (17:00)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Atlético Madrid (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Mallorca (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premier League (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Zakarpattya (17:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Esbjerg (17:30)
- TV 3+ (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Schalke 04 (17:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Munchengladbach (17:30)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:20): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Segunda Division (Hiszpania): Gimnàstic vs. Albacete (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Jupiler League (Belgia): Roeselarè vs. Genk (18:00)
- Canvas (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Le Mans (18:00)
- Prva TV (4W - FTA)
- Retransmisja (23:30): Prva TV (4W - FTA)


"A" Division (Grecja): Xanthi vs. Panionios (18:00)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): PAOK vs. AEK Athens (18:00)
- (tylko druga połowa): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): Panathinaikos vs. Atromitos (18:00)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): Ionikos vs. Iraklis (18:00)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): OFI Heraklion vs. Akratitos (18:00)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)


Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Odd Grenland (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Super League (Turcja): Fenerbahçe vs. Sivasspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Torneo Apertura (Ekwador): Deportivo Cuenca vs. Barcelona SC (18:30)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Barcelona (19:00)
- NTV Türk East (42E - FTA)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:00): Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Real Zaragoza (19:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premier League (Izrael): Hapoel Tel Aviv vs. Maccabi Tel Aviv
- The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)


Superliga (Portugalia): Benfica vs. Marítimo (19:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- TVi Portugal (30W - Nagravision 2)


Divizia A (Rumunia): Dinamo vs. Steaua Bucharest (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Tippeligaen (Norwegia): Lillestrøm vs. Rosenborg (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Serie A (Włochy): Juventus vs. Fiorentina (20:30)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- B1 TV (4W - kodowany)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Sochaux (20:45)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Paulista (Brazylia): Santos vs. Portuguesa Desportos (21:00)
- Rede Record Internacional (28.2E & 19.2E & 30W - FTA)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - FTA)
- SportKlub Hungary (4W - FTA)


Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Deportivo (21:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- Retransmisja (21:30): Canal + ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Argentyna): River Plate vs. Instituto Córdoba (21:10)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Vitória Setubal vs. Sporting Braga (21:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Meksyk): Club América vs. UNAM/Pumas (23:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Colón Santa Fe vs. Boca Juniors (23:30)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Apertura (Ekwador): Emelec vs. Macará (1:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...