reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-16 - 2021-10-17

Futbol w telewizji 12.04.2006

dodano: 2006-04-11 05:09
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 12 kwietnia


Kubok Rossii (Rosja): CSKA Moscow vs. Rubin Kazan' (12:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Kubok Rossii (Rosja): Dinamo Moscow vs. Saturn (12:00)
- Retransmisja (14:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Greek Cup (Grecja): Agrotikos vs. AEK Athens (15:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Divizia A (Rumunia): CFR Cluj vs. Otelul (16:00)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Divizia A (Rumunia): Vaslui vs. Arges (16:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Kubok Rossii (Rosja): Torpedo Moscow vs. Zenit (16:00)
- Retransmisja (19:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Towarzyski: Azerbejdżan vs. Turcja (17:00)
- Az TV (42E & 36E - FTA)
- ATV Türkiye (42E - FTA)


Divizia A (Rumunia): Farul Constanta vs. FCM Bacau (17:00)
- National TV (16E - FTA)


Kubok Rossii (Rosja): Lokomotiv vs. Spartak Moscow (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Ukrainian Cup (Ukraina): Dynamo Kiev vs. Karpaty Lviv (17:00)
- Inter + (5E - FTA)
- STB Kiev (4W - FTA)


Coupe de France (Francja): Rennes vs. Montpellier (18:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA)
- Eurosport Polska (13E - Seca 2)


Greek Cup (Grecja): AEL Larisa vs. Olympiacos (18:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Divizia A (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Poli Iasi (19:00)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Mattersburg (19:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Vitesse Arnhem (20:00)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Feyenoord (20:00)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Reserves (Anglia): Crystal Palace vs. Chelsea (20:00)
- Chelsea TV (28.2E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Lech Poznań (20:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Si.Mobil Liga (Słowenia): Maribor vs. Gorica (20:00)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Beker van Belgie (Belgia): Zulte-Waregem vs. Standard Liège (20:30)
- Retransmisja (22:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


DFB Pokal (Niemcy): St Pauli vs. Bayern Munich (20:30)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)


Coupe de France (Francja): Calais vs. Nantes (20:45)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA)
- Eurosport Polska (13E - Seca 2)


Divizia A (Rumunia): Rapid vs. Dinamo Bucharest (20:45)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Arsenal (21:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Coppa Italia (Włochy): Roma vs. Palermo (21:00)
- CNN Türk (42E - FTA)
- Al Nadi (26E - FTA)
- RAI Due (13E - Seca 1)
- Kuwait TV 3 (7W - FTA)


FA Cup (Anglia): Middlesbrough vs. Charlton (21:05)
- BBC One (28.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport 2 (26E & 7W - FTA)
- Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Copa del Rey (Hiszpania): Espanyol vs. Real Zaragoza (21:30)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (1:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Copa Libertadores: El Nacional vs. River Plate (2:45)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...