reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-18 - 2021-10-19

Futbol w telewizji 30.04.2006

dodano: 2006-04-29 02:51
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 30 kwietnia


Borsodi Liga (Węgry): Fehervar vs. Debrecen (11:30)
- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Tom' vs. Rostov (12:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Premier League (Rosja): Zenit vs. Spartak Moscow (12:00)
- ORT 1 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:35): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Segunda Division (Hiszpania): Lorca vs. Ciudad Murcia (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Reserves (Anglia): Liverpool vs. Manchester Utd (14:00)
- MU TV (28.2E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Amkar (14:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Shinnik vs. Kryliya Sovetov (14:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Eredivisie (Holandia): Twente vs. Heerenveen (14:30)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Championship (Anglia): Preston NE vs. Leeds United (14:30)
- SKY Sports 1 (28.2E - Videoguard)


Championship (Anglia): Sheffield Utd vs. Crystal Palace (14:30)
- SKY Sports Xtra (28.2E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Horsens vs. AaB Aalborg (15:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Esbjerg (15:00)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Silkeborg vs. Viborg (15:00)
- Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. OB Odense (15:00)
- Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Livorno (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Parma (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (16:55): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (19:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Chievo vs. Roma (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Empoli vs. Inter (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Lecce (15:00)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- OBN (4W - FTA)
- Retransmisja (17:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Fiorentina (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Reggina vs. Messina (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Udinese (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Siena vs. Juventus (15:00)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- B1 TV (4W - kodowany)
- Retransmisja (20:30): TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Retransmisja (0:15): Canal + Sport (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Treviso vs. Ascoli (15:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Digit Alb 7 (16E - Conax)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:15): Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)


Serie C (Włochy): Napoli vs. Frosinone (15:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Hearts vs. Celtic (15:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (20:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Lig A (Turcja): Bursaspor vs. Antalyaspor (15:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Premier League (Ukraina): Metalist vs. Dnipro (15:00)
- Inter + (5E - FTA)


Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Austria Vienna (15:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Divizia A (Rumunia): Otelul Galati vs. Vaslui (15:30)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Divizia A (Rumunia): Poli Iasi vs. CFR Cluj (15:30)
- National TV (16E - FTA)


Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Cracovia Kraków (16:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Super League (Szwajcaria): Zürich vs. Grasshopper (16:15)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)


Premier League (Rosja): FK Moscow vs. Lokomotiv Moscow (16:30)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Ligue 1 (Francja): Ajaccio vs. Nice (16:30)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Le Mans (16:30)
- Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Metz vs. Sochaux (16:30)
- Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Nantes (16:30)
- Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Strasbourg vs. Nancy (16:30)
- Kiosque 7 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Troyes vs. Toulouse (16:30)
- Kiosque 8 (19.2E - Seca 2)


Premiership (Anglia): Tottenham vs. Bolton (17:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (1:45): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (2:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


"A" Division (Grecja): Levadiakos vs. Olympiacos (17:00)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): OFI Heraklion vs. PAOK (17:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): Panionios vs. Iraklis (17:00)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): Ionikos vs. AEL Larisa (17:00)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)


Primera Division (Hiszpania): Valencia vs. Alavés (17:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Getafe vs. Villarreal (17:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Sociedad vs. Sevilla (17:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Espanyol (17:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Málaga vs. Racing Santander (17:00)
- Premiere Sport Portal Konference - Simulcast (19.2E - Nagravision 2)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premier League (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Shakhtar (17:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Brøndby (17:30)
- Sport N (5E - Videoguard)
- TV 3+ (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Torneo Apertura (Ekwador): Macará vs. El Nacional (17:30)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Segunda Division (Hiszpania): Albacete vs. Real Madrid Castilla (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Super League (Turcja): Sivasspor vs. Kayserispor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Odd Grenland vs. Sandefjord (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Lillestrøm (18:00)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Lyn vs. Stabæk (18:00)
- Tippeliga 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Molde (18:00)
- Tippeliga 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Ham-Kam (18:00)
- Tippeliga 4 (0.8W - Conax)


"A" Division (Grecja): Kalamari vs. AEK Athens (19:00)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): Panathinaikos vs. Egaleo (19:00)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Primera Division (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Mallorca (19:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Benfica vs. Vitória Setubal (19:30)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- TVi Portugal (30W - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Rio Ave vs. Sporting Lisbon (19:30)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Divizia A (Rumunia): Steaua vs. Rapid Bucharest (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Vålerenga (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Campeonato Brasileiro (Brazylia): Ponte Preta vs. Corinthians (21:00)
- Rede Record Internacional (28.2E & 19.2E & 30W - FTA)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Romania (1W - FTA)
- Retransmisja (22:45): SportKlub Serbia (16E - FTA)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. St Etienne (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Canal + France (19.2E - Seca 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (0:15): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Primera Division (Hiszpania): Osasuna vs. Real Madrid (21:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- Retransmisja (21:30): NTV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (23:40): Sport TV (30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Boca Juniors vs. Estudiantes LP (21:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Apertura (Kolumbia): Deportivo Cali vs. Deportivo Pereira (22:30)
- TV Columbia (28.5E & 13E - Irdeto 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Gimnasia LP vs. River Plate (23:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Apertura (Chile): UD Chile vs. Santiago Morning (23:30)
- TV Chile (28.5E & 13E - Irdeto 2)


Torneo Apertura (Ekwador): Emelec vs. Barcelona (1:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...