reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-17 - 2021-10-18

Futbol w telewizji 7.05.2006

dodano: 2006-05-06 04:07
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 7 maja


Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Shinnik (8:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Borsodi Liga (Węgry): Ujpest vs. Zalaegerszeg (11:30)
- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. FK Moscow (12:00)
- ORT 1 (5E - Videoguard)


Segunda Division (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Gimnàstic (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Towarzyski klubowy (Niemcy): Bonner SC vs. Bayern Munich (13:15)
- WDR (19.2E - FTA & Analog)


Ekstraklasa (Polska): GKS Belchatow vs. Zaglebie Lubin (13:45)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Torpedo (14:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Lig A (Turcja): Sakaryaspor vs. Antalyaspor (14:30)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Ligaen (Dania): OB Odense vs. FC Copenhagen (15:00)
- TV 3+ (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Horsens vs. Brøndby (15:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Esbjerg vs. AGF Århus (15:00)
- Viasat Xtra (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Midtjylland vs. AaB Aalborg (15:00)
- Viasat Xtra (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Silkeborg vs. Nordsjælland (15:00)
- Viasat Xtra (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Viborg (15:00)
- Viasat Xtra (5E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Ascoli vs. Lazio (15:00)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Reggina (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Inter vs. Siena (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (23:15): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Juventus vs. Palermo (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- B1 TV (4W - kodowany)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:10): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Lecce vs. Chievo (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Livorno vs. Sampdoria (15:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:15): Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Messina vs. Empoli (15:00)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Parma vs. AC Milan (15:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Roma vs. Treviso (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Cagliari (15:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie C1/A (Włochy): Teramo vs. Genoa (15:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie C1/B (Włochy): Lanciano vs. Napoli (15:00)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Serie C1/B (Włochy): Sangiovannese vs. Lucchese (15:00)
- RAI Sport Sat (13E - FTA)


Premier League (Szkocja): Aberdeen vs. Celtic (15:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Premier League (Szkocja): Rangers vs. Hearts (15:00)
- Setanta Sports 1(28.2E - Videoguard)
- Od 15:50: Setanta Ireland (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (17:00): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (19:30): Setanta Sports 1(28.2E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Arsenal vs. Wigan (16:00)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- A1 Macedonia (16E - FTA)
- Simulcast: TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (21:30): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Aston Villa vs. Sunderland (16:00)
- Retransmisja (19:30): ART Sport 3 (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Blackburn vs. Manchester City (16:00)
- ART Sport 6 (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Bolton vs. Birmingham (16:00)
- Brak zapowiedzianego przekazu satelitarnego


Premiership (Anglia): Everton vs. West Brom (16:00)
- Retransmisja (18:00): ART Sport 4 (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Fulham vs. Middlesbrough (16:00)
- Retransmisja (21:30): ART Sport 2 (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Manchester Utd vs. Charlton (16:00)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Newcastle vs. Chelsea (16:00)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (17:00): TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Retransmisja (18:15): MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (18:40): Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (1:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Liverpool (16:00)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (21:00): MegaSport (4W - BISS)


Premiership (Anglia): West Ham vs. Tottenham (16:00)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (18:00): Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)


Divizia A (Rumunia): Arges vs. Otelul Galati (16:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Super League (Szwajcaria): Young Boys vs. Thun (16:15)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Divizia A (Rumunia): Sportul vs. Poli Iasi (17:00)
- National TV (16E - FTA)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Dinamo (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Osasuna (17:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Sociedad vs. Celta Vigo (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Getafe vs. Cádiz (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Alavés (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Betis vs. Mallorca (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Super League (Turcja): Fenerbahçe vs. Erciyesspor (17:00)
- El Max (42E & 7E - Cryptoworks)


FA Cup (Walia): Bangor City vs. Rhyl (17:00)
- S4C Digital (28.2E - FTA)


Segunda Division (Hiszpania): Ciudad Murcia vs. Levante (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Gatorade Cup (Holandia): Ajax vs. PSV Eindhoven (18:00)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Prva TV (4W - FTA)
- Retransmisja (21:00): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Sandefjord (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Stabæk (18:00)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Vålerenga (18:00)
- Tippeliga 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Lyn vs. Tromsø (18:00)
- Tippeliga 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Odd Grenland vs. Ham-Kam (18:00)
- Tippeliga 4 (0.8W - Conax)


Super League (Turcja): Besiktas vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Conference Play Off (Anglia): Hereford Utd vs. Morecambe (18:35)
- SKY Sports 1 (28.2E - Videoguard)


Torneo Clausura (Argentyna): River Plate vs. Racing Club (19:00)
- Retransmisja (2:45): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Madrid vs. Villarreal (19:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- Retransmisja (21:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (1:15): Canal + Sport (13E - Seca 2)
Superliga (Portugalia): Paços Ferreira vs. Benfica (19:30)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Sporting Braga (19:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (3:45): RTP International (19.2E & 13E - FTA)


Divizia A (Rumunia): Rapid vs. Farul Constanta (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Tippeligaen (Norwegia): Lillestrøm vs. Start (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Campeonato Brasileiro (Brazylia): Sao Caetano vs. Palmeiras (21:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - FTA)


Primera Division (Hiszpania): Deportivo vs. Athletic Bilbao (21:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Torneo Clausura (Argentyna): Independiente vs. Boca Juniors (21:10)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - FTA)


Torneo Apertura (Chile): Colo Colo vs. Cobreloa (22:00)
- TV Chile (28.5E & 13E - Irdeto 2)


Torneo Apertura (Kolumbia): Deportes Quindío vs. Envigado (22:30)
- TV Colombia (28.5E & 13E - Irdeto 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...