reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NBC uruchamia 2 nowe kanały IPTV

dodano: 2006-05-16 15:01 | aktualizacja: 2006-05-16 15:45
autor: Magda Kowalczyk | źródło: worldscreen

Sieć NBC uruchamia swoje, dwa nowe kanały IPTV - jeden o profilu komediowym, drugi z premierowymi programami, które później pojawią się na kanałach telewizyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DOTCOMEDY.com będzie oferować klasyczne już programy komediowe, teledyski oraz wieczorne audycje NBC. Na kanale DOTCOMEDY.com znajdą się więc: "Saturday Night Live" "The Tonight Show" "Late Night with Conan O'Brien", odcinki z pierwszych dziesięciu lat nadawania: "Late Night With David Letterman" "The Office" "Last Comic Standing" "Dream On" "Coach" "Leave It To Beaver" i The Munsters.

Z kolei NBCFIRSTLOOK.com powstanie na mocy umowy franczyzy z FIRSTLOOK.com, USAFIRSTLOOK.com, SCIFIFIRSTLOOK.com, BRAVOFIRSTLOOK.com i innych witryn internetowych kanałów NBC Universal. Każdy z kanałów będzie umieszczać na stronie internetowej do czterech premier rocznie swoich programów. W ten sposób będą one mieć swoją premierę na nowym kanale IPTV, a dopiero później w telewizji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...
reklama