reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NBC uruchamia 2 nowe kanały IPTV

dodano: 2006-05-16 15:01 | aktualizacja: 2006-05-16 15:45
autor: Magda Kowalczyk | źródło: worldscreen

Sieć NBC uruchamia swoje, dwa nowe kanały IPTV - jeden o profilu komediowym, drugi z premierowymi programami, które później pojawią się na kanałach telewizyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DOTCOMEDY.com będzie oferować klasyczne już programy komediowe, teledyski oraz wieczorne audycje NBC. Na kanale DOTCOMEDY.com znajdą się więc: "Saturday Night Live" "The Tonight Show" "Late Night with Conan O'Brien", odcinki z pierwszych dziesięciu lat nadawania: "Late Night With David Letterman" "The Office" "Last Comic Standing" "Dream On" "Coach" "Leave It To Beaver" i The Munsters.

Z kolei NBCFIRSTLOOK.com powstanie na mocy umowy franczyzy z FIRSTLOOK.com, USAFIRSTLOOK.com, SCIFIFIRSTLOOK.com, BRAVOFIRSTLOOK.com i innych witryn internetowych kanałów NBC Universal. Każdy z kanałów będzie umieszczać na stronie internetowej do czterech premier rocznie swoich programów. W ten sposób będą one mieć swoją premierę na nowym kanale IPTV, a dopiero później w telewizji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama