reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Program meczów MŚ2006 na antenach TVP i Polsat

dodano: 2006-05-25 13:54 | aktualizacja: 2006-05-25 17:55
autor: Magda Kowalczyk | źródło: tvp/polsat

Kategoria: Futbol Polskie stacje TVP, Polsat podały terminy transmisji poszczególnych meczów piłkarskich MŚ2006 (runda wstępna). Transmisje te będą nadawane w SDTV. Transmisje w HDTV przeprowadzi Premiere na kanale HD Sport, a gdy mecze bedą w tym samym czasie to także na kanale HD Film. w HDTV będzie też nadawać BBC One HD (FTA).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek 9 czerwca

TVP
17.20 Niemcy - Kostaryka (początek o 18.00) - TVP1
20.25 Polska - Ekwador (początek o 21.00) - TVP2

POLSAT
18.00 Niemcy - Kostaryka - Polsat Sport Extra (przed meczem ceremonia otwarcia - Polsat)
21.00 Polska - Ekwador - Polsat Sport Extra

Sobota 10 czerwca

TVP
14.30 Anglia - Paragwaj (początek o 15.00)

POLSAT
15.00 Anglia - Paragwaj - Polsat Sport Extra
18.00 Trynidad i Tobago - Szwecja - Polsat Sport Extra/Polsat
21.00 Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej - Polsat Sport Extra/Polsat

Niedziela 11 czerwca

TVP
14.30 Serbia i Czarnogóra - Holandia (początek o 15.00) -TVP2
17.40 Meksyk - Iran (początek o 18.00) - TVP2
20.45 Angola - Portugalia (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
15.00 Serbia i Czarnogóra - Holandia - Polsat Sport Extra
18.00 Meksyk - Iran - Polsat Sport Extra
21.00 Angola - Portugalia - Polsat Sport Extra

Poniedziałek 12 czerwca

TVP
20.45 Włochy - Ghana (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
15.00 Australia - Japonia - Polsat Sport Extra
18.00 USA - Czechy - Polsat Sport Extra/Polsat
21.00 Włochy - Ghana - Polsat Sport Extra

Wtorek 13 czerwca

POLSAT
15.00 Korea Płd. - Togo - Polsat Sport Extra
18.00 Francja - Szwajcaria - Polsat Sport Extra/Polsat
21.00 Brazylia - Chorwacja - Polsat Sport Extra/Polsat

Środa 14 czerwca

TVP
17.30 Tunezja - Arabia Saudyjska (początek o 18.00) - TVP2
20.25 Niemcy - Polska (początek o 21.00) - TVP2

POLSAT
15.00 Hiszpania - Ukraina - Polsat Sport Extra/Polsat
18.00 Tunezja - Arabia Saud. - Polsat Sport Extra
21.00 Niemcy - Polska - Polsat Sport Extra

Czwartek 15 czerwca

TVP
14.30 Ekwador - Kostaryka (początek o 15.00) - TVP2
20.45 Szwecja - Paragwaj (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
15.00 Ekwador - Kostaryka - Polsat Sport Extra
18.00 Anglia - Trynidad - Polsat Sport Extra/Polsat
21.00 Szwecja - Paragwaj - Polsat Sport Extra

Piątek 16 czerwca

TVP
14.40 Argentyna - Serbia i Czarnogóra (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
15.00 Argentyna - Serbia i Czarnogóra - Polsat Sport Extra
18.00 Holandia - Wybrzeże Kości Sł. - Polsat Sport Extra/Polsat
21.00 Meksyk - Angola - Polsat Sport Extra/Polsat

Sobota 17 czerwca

TVP
17.30 Czechy - Ghana (początek o 18.00) - TVP2

POLSAT
15.00 Portugalia - Iran - Polsat Sport Extra
18.00 Czechy - Ghana - Polsat Sport Extra
21.00 Włochy - USA - Polsat Sport Extra

Niedziela 18 czerwca

TVP
14.45 Japonia - Chorwacja (początek o 15.00) - TVP1
17.30 Brazylia - Australia (początek o 18.00) - TVP2
20.30 Francja - Korea Płd. (początek o 21.00) - TVP2

POLSAT
15.00 Japonia - Chorwacja - Polsat Sport Extra
18.00 Brazylia - Australia - Polsat Sport Extra
21.00 Francja - Korea - Polsat Sport Extra

Poniedziałek 19 czerwca

TVP
14.45 Togo - Szwajcaria (początek o 15.00) - TVP1
17.30 Arabia Saudyjska - Ukraina (początek o 18.00) - TVP 2
20.45 Hiszpania - Tunezja (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
15.00 Togo - Szwajcaria - Polsat Sport Extra
18.00 Arabia Saud. - Ukraina - Polsat Sport Extra
21.00 Hiszpania - Tunezja - Polsat Sport Extra

Wtorek 20 czerwca

TVP
15.30 Kostaryka - Polska (początek o 16.00) - TVP1
20.45 Paragwaj - Trynidad i Tobago (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
16.00 Kostaryka - Polska - Polsat Sport Extra
16.00 Niemcy - Ekwador - Polsat
21.00 Szwecja - Anglia - Polsat
21.00 Paragwaj - Trynidad - Polsat Sport Extra

Środa 21 czerwca

TVP
20.45 Wybrzeże Kości Słoniowej - Serbia i Czarnogóra (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
16.00 Meksyk - Portugalia - Polsat
16.00 Iran - Angola - Polsat Sport Extra
21.00 Holandia - Argentyna - Polsat
21.00 Wybrzeże Kości Sł. - Serbia - Polsat Sport Extra

Czwartek 22 czerwca

TVP
20.30 Chorwacja - Australia (początek o 21.00) - TVP2

POLSAT
16.00 Czechy - Włochy - Polsat
16.00 Ghana - USA - Polsat Sport Extra
21.00 Japonia - Brazylia - Polsat
21.00 Chorwacja - Australia - Polsat Sport Extra

Piątek 23 czerwca

TVP
20.45 Szwajcaria - Korea Płd. (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
16.00 Arabia Saud. - Hiszpania - Polsat
16.00 Ukraina - Tunezja - Polsat Sport Extra
21.00 Togo - Francja - Polsat
21.00 Szwajcaria - Korea - Polsat Sport Extra

1/8 finału - Polsat pokaże cztery z ośmiu spotkań drugiej rundy. Informacja o
wyborze meczów - 24 czerwca; TVP również pokaże cztery z ośmiu spotkań;

Sobota 24 czerwca

TVP
16.30 mecz 1/8 finału (początek o 17.00) - TVP2 lub
20.40 mecz 1/8 finału (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
17.00 mecz nr 49 - Polsat Sport Extra
21.00 mecz nr 50 - Polsat Sport Extra

Niedziela 25 maja

TVP
16.30 mecz 1/8 finału (początek o 17.00) - TVP2 lub
20.40 mecz 1/8 finału (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
17.00 mecz nr 51 - Polsat Sport Extra
21.00 mecz nr 52 - Polsat Sport Extra

Poniedziałek 26 czerwca

TVP
16.30 mecz 1/8 finału (początek o 17.00) - TVP2 lub
20.40 mecz 1/8 finału (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
17.00 mecz nr 53 - Polsat Sport Extra
21.00 mecz nr 54 - Polsat Sport Extra

Wtorek 27 czerwca

TVP
16.30 mecz 1/8 finału (początek o 17.00) - TVP2 lub
20.40 mecz 1/8 finału (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
17.00 mecz nr 55 - Polsat Sport Extra
21.00 mecz nr 56 - Polsat Sport Extra

1/4 finału - Polsat pokaże dwa z czterech spotkań. Informacja o wyborze meczów - 29 czerwca. TVP równiez pokaże dwa z czterech spotkań.

Piątek 30 czerwca

TVP
16.30 mecz 1/4 finału (początek o 17.00) - TVP2 lub
20.40 mecz 1/4 finału (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
17.00 mecz nr 57 - Polsat Sport Extra
21.00 mecz nr 58 - Polsat Sport Extra

Sobota 1 lipca

TVP
16.30 mecz 1/4 finału (początek o 17.00) - TVP2 lub
20.40 mecz 1/4 finału (początek o 21.00) - TVP1

POLSAT
17.00 mecz nr 59 - Polsat Sport Extra
21.00 mecz nr 60 - Polsat Sport Extra

1/2 finału - Polsat pokaże jedno spotkanie półfinałowe. Informacja o wyborze meczu - 3 lipca. TVP rowniez pokaże jedno z dwóch spotkań.

TVP
Wtorek 4 lipca 20.30 mecz 1/2 finału (początek o 21.00) - TVP2 lub
Środa 5 lipca 20.30 mecz 1/2 finału (początek o 21.00) - TVP2

POLSAT
Wtorek 4 lipca 21.00 mecz nr 61 - Polsat Sport Extra lub
Środa 5 lipca 21.00 mecz nr 62 - Polsat Sport Extra

Finał - Niedziela 9 lipca

TVP
19.35 finał (początek o 20.00) - TVP1

POLSAT
20.00 mecz nr 64 - Polsat Sport Extra

MŚ w niemieckich kanałach FTA

Transmisje MŚ na BBC One HD


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...