reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Trzy nowe kanały w ramach Kabel Deutschland

dodano: 2006-05-31 01:11
autor: Mr. Orbita | źródło: df

1 czerwca o godzinie 20:15 do paczki Kabel Digital Home (jedna z ofert Kabel Deutschland) dołączą trzy nowe kanały. Będą to zapowiadane od pewnego okresu Sat.1 Comedy i Kabel Eins Classics, oraz kanał dla młodszych widzów - Boomerang.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sat.1 Comedy i Kabel Eins Classics to pierwsze projekty grupy ProSiebenSat.1 w zakresie Pay TV. Obydwa to kanały całodobowe.

Kabel Eins Classics będzie prezentować klasykę kina od lat 40 do początku lat 90 ubiegłego wieku. Pojawią się zarówno produkcje Hollywood Studios, jak i europejskie, a także starsze seriale.

Sat.1 Comedy, jak wskazuje nazwa, będzie skupiać się na prezentowaniu komedii, a także sitcomów. Niektóre pozycje są już znane niemieckim widzom z kanałów Sat.1 i Pro Sieben. Od 10 czerwca w każdą sobotę na antenie pojawi się także niemiecka premiera brytyjskiej serii komediowej "The Office".

Kanał Boomerang jest już znany polskim widzom dzięki emisji w ramach pakietu Cyfrowego Polsatu. Za emisję odpowiada Turner Broadcasting System. Teraz kanał pojawi się także na niemieckim rynku.

Kabel Digital Home to jedna z ofert Kabel Deutschland. Za 10,90€ abonenci otrzymują dostęp do ponad 30 kanałów w cyfrowej jakości emitowanych drogą kablową, oraz do usług dodatkowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...