reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Coraz więcej wystawców SAT KRAK 2006

dodano: 2006-07-05 11:41 | aktualizacja: 2016-07-31 22:04
autor: Anna Sulisz | źródło:

Z radością informujemy, że zainteresowanie tegoroczną edycją wystawy ciągle wzrasta. W ostatnim czasie do grona wystawców dołączyły dwie warszawskie firmy – Diomar i Mikrokom Polska.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Diomar z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w zakresie instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej oraz dostawy specjalistycznego sprzętu satelitarnego. Spółka ta może się poszczycić bardzo dużym stażem i tym samym ogromnym doświadczeniem – działa nieprzerwanie od 1982 roku i zdobyła ugruntowaną pozycją w zakresie budowy i serwisu różnorodnych systemów odbiorczych. Diomar nie tylko proponuje swoje usługi na rodzimym rynku, ale nawiązał szereg owocnych kontaktów międzynarodowych. Aktualnie firma jest autoryzowanym partnerem firmy Loral Skynet INC. oraz Triaton GmbH (należącej do holdingu Hewlett-Packard). Z kolei firma Mikrokom działa w obszarze sektora telekomunikacyjnego i oferuje produkty oraz usługi techniczne z zakresu optyki światłowodowej, telewizji kablowej, mikrofalowych systemów antenowych, a także techniki wysokich częstotliwości wykonawcom telekomunikacyjnym i ich dostawcom. Firma ta działa na rynku już drugą dekadę i współpracuje z czołowymi firmami na rynku europejskim. Mikrokom jest także dystrybutorem Promaxa – znanego producenta urządzeń pomiarowych dla sieci kablowych i telewizji cyfrowej. Obecnie swój udział w wystawie potwierdziły następujące firmy: Profan (dystrybutor firmy Echostar i Pace), Wisat (dystrybutor firmy Hirschmann i Triax), Satlan (dystrybutor firmy Televes i Scientic Atlanta), Dipol, Datcom Sp. z o.o., Mezon, Rajsat (dystrybutor firmy Protec i Maximum), Corab, Laminas Sp. z o.o., Jan Jońca (dystrybutor firmy Famaval). Solidus, Hollex Sat Systems, Elpio Bis. W najbliższym czasie organizatorzy spodziewają się zgłoszeń kolejnych wystawców.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...