reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanadyjski wystawca na SAT KRAK 2006

dodano: 2006-07-14 11:18 | aktualizacja: 2016-07-31 22:02
autor: Anna Sulisz | źródło:

Tegoroczna edycja wystawy SAT KRAK budzi coraz większe zainteresowanie wśród wystawców z zagranicy i tym samym zwiększa się liczba międzynarodowych wystawców.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z radością informujemy, że swój udział w imprezie potwierdziła w ostatnim czasie uznana na międzynarodowym rynky satelitarnym kanadyjska firma EVERTZ. Firma ta po raz pierwszy przedstawi swoją ofertę polskiej klienteli, więc tym bardziej jest nam miło, że akurat nastapi to w ramach SAT KRAK 2006. Firma EVERTZ działa z powodzeniem na rynku kanadyjskim już czterdzieści lat. Jej wyroby odznaczają się wysoką jakością i są znane i cenione na całym świecie. EVERTZ jest dostawcą najbardziej wszechstronnej i nowoczesnej linii produktów wykorzystywanych do instalacji światłowodowych, w tym L-Band, IF i DVB-ASI. Oprócz tego ta kanadyjska firma proponuje najbardziej zaawansowaną technologicznie linię produktów Multi-Image Display, systemy monitoringu, a także produkty konwersji SDTV i HDTV oraz synchronizacji do wykorzystania w systemach satelitarnych, sieciach kablowych i zastosowaniach nadawczych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...