dodano: 2006-08-04 03:45 | aktualizacja:
2006-08-05 03:48
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 5 sierpnia
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Rostov (12:00)
-
ORT International (5E - Viaccess PC 2.5)
Championship (Anglia): Luton Town vs. Leicester (13:30)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (15:15): Sport Italia (13E - FTA)
-
Retransmisja (19:10): Sport N (5E - Videoguard)
Championship (Anglia): Leeds Utd vs. Norwich City (16:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Divizia A (Rumunia): Arges vs. Poli Timisoara (16:00)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Dundee United (16:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgården vs. Helsingborg (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Ligaen (Dania): Viborg vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Divizia A (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Jiul Petrosani (17:00)
-
National TV (16E - FTA)
Divizia A (Rumunia): Vaslui vs. UTA Arad (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Saturn (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lille (17:15)
-
NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + France (19.2E - Seca 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
Ligapokal (Niemcy): Werder vs. Bayern Munich (18:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Super League (Turcja): Kayserispor vs. Trabzonspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Vischaya Premier League (Ukraina): Dynamo Kiev vs. Kryvbas (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
STB Kiev (4W - FTA)
Vischaya Premier League (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Metalist (18:00)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Towarzyski: Newcastle Utd vs. Villarreal (18:15)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
Ligaen (Dania): Brøndby vs. Horsens (19:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Amsterdam Tournament 2006: FC Porto vs. Inter (19:00)
-
TGRT Türk (42E & 33E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): Sport + (19.2E - Seca 2)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Vålerenga (19:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Bundesliga (Austria): Wacker Tirol vs. Austria Vienna (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Valenciennes (20:00)
-
Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Toulouse (20:00)
-
Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Nice (20:00)
-
Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lens vs. Troyes (20:00)
-
Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Monaco (20:00)
-
Kiosque 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lorient (20:00)
-
Kiosque 8 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Sochaux (20:00)
-
Kiosque 9 (19.2E - Seca 2)
Towarzyski: Atromitos vs. Panathinaikos (20:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Towarzyski: Ergotelis vs. Espanyol (20:00)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Dyskobolia Groclin vs. Legia Warszawa (20:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
Divizia A (Rumunia): Steaua vs. Universitatea Craiova (20:00)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Kamen Ingrad (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Turcja): Fenerbahçe vs. Erciyesspor (20:30)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Amsterdam Tournament 2006: Ajax vs. Manchester Utd (21:15)
-
TGRT Türk (42E & 33E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Futebol Brasileiro (Brazylia): Santa Cruz vs. Corinthians (21:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Primera Division Apertura (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. Gimnasia LP (23:30)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Torneo Clausura (Chile): O'Higgins vs. Everton CD (0:30)
-
TV Chile (13E & 18W - Irdeto 2)
Towarzyski: MLS All Stars vs. Chelsea (0:30)
-
Chelsea TV (28.5E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (1:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Primera Division Apertura (Argentyna): Colón Santa Fe vs. Independiente (2:10)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.