reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-21 - 2021-10-22

Futbol w telewizji 5.08.2006

dodano: 2006-08-04 03:45 | aktualizacja: 2006-08-05 03:48
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 5 sierpnia


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Rostov (12:00)
- ORT International (5E - Viaccess PC 2.5)


Championship (Anglia): Luton Town vs. Leicester (13:30)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (15:15): Sport Italia (13E - FTA)
- Retransmisja (19:10): Sport N (5E - Videoguard)


Championship (Anglia): Leeds Utd vs. Norwich City (16:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Divizia A (Rumunia): Arges vs. Poli Timisoara (16:00)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Szkocja): Rangers vs. Dundee United (16:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)


Allsvenskan (Szwecja): Djurgården vs. Helsingborg (16:00)
- TV 4 Sweden (0.8W - Conax)


Ligaen (Dania): Viborg vs. FC Copenhagen (17:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Divizia A (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Jiul Petrosani (17:00)
- National TV (16E - FTA)


Divizia A (Rumunia): Vaslui vs. UTA Arad (17:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Saturn (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lille (17:15)
- NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + France (19.2E - Seca 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Sport N (5E - Videoguard)


Ligapokal (Niemcy): Werder vs. Bayern Munich (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Super League (Turcja): Kayserispor vs. Trabzonspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Vischaya Premier League (Ukraina): Dynamo Kiev vs. Kryvbas (18:00)
- Inter + (5E - FTA)
- STB Kiev (4W - FTA)


Vischaya Premier League (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Metalist (18:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Towarzyski: Newcastle Utd vs. Villarreal (18:15)
- Five (28.2E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)


Ligaen (Dania): Brøndby vs. Horsens (19:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Amsterdam Tournament 2006: FC Porto vs. Inter (19:00)
- TGRT Türk (42E & 33E - FTA)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:30): Sport + (19.2E - Seca 2)


Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Vålerenga (19:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Bundesliga (Austria): Wacker Tirol vs. Austria Vienna (19:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Valenciennes (20:00)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Toulouse (20:00)
- Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Nice (20:00)
- Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lens vs. Troyes (20:00)
- Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Monaco (20:00)
- Kiosque 7 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lorient (20:00)
- Kiosque 8 (19.2E - Seca 2)
- ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Sochaux (20:00)
- Kiosque 9 (19.2E - Seca 2)


Towarzyski: Atromitos vs. Panathinaikos (20:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Towarzyski: Ergotelis vs. Espanyol (20:00)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Ekstraklasa (Polska): Dyskobolia Groclin vs. Legia Warszawa (20:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Divizia A (Rumunia): Steaua vs. Universitatea Craiova (20:00)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Kamen Ingrad (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Turcja): Fenerbahçe vs. Erciyesspor (20:30)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Amsterdam Tournament 2006: Ajax vs. Manchester Utd (21:15)
- TGRT Türk (42E & 33E - FTA)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
- Sport + (19.2E - Seca 2)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Futebol Brasileiro (Brazylia): Santa Cruz vs. Corinthians (21:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Primera Division Apertura (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. Gimnasia LP (23:30)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Chile): O'Higgins vs. Everton CD (0:30)
- TV Chile (13E & 18W - Irdeto 2)


Towarzyski: MLS All Stars vs. Chelsea (0:30)
- Chelsea TV (28.5E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (1:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Primera Division Apertura (Argentyna): Colón Santa Fe vs. Independiente (2:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...