reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozległe plany Mediaset

dodano: 2006-08-07 11:34 | aktualizacja: 2006-08-07 14:38
autor: Magda Kowalczyk | źródło: adtv

Włoski nadawca Mediaset planuje uruchomienie cyfrowego, naziemnego kanału informacyjnego, a partnerem w tym projekcie miałby być CNN. Na razie trwają pertraktacje z potencjalnymi partnerami. Mediaset planuje ekspansję poza granice państwa i jest zaintertesowany holenderską spółką Endemol.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostatnio Mediaset podpisał kontrakty z operatorami telefonii komórkowej TIM i 3Italia. Dzięki temu od października 2006 roku ruszy z ofertą kanałów telewizyjnych w DVB-H w telefonach komórkowych.

Na tym nie koniec nowości w tej włoskiej firmie. Otóż Mediaset wraz z Vodafone podpisały umowę, która pozwoli operatorowi telefonii komórkowej na użycie pojemności cyfrowego multiplexu Mediaset na okres pięciu lat, z możliwością odnowienia warunków kontraktu na kolejne pięć. Na mocy umowy Vodafone również przygotowuje zawartość, która będzie dostępna w multiplexie.

W zeszłym tygodniu Mediaset podpisał umowę z Telcom Italia na wzajemną wymianę praw do emisji DTT meczów włoskiej ligi piłkarskiej na trzy kolejne sezony. Mediaset zapłaci firmie Telcom Italia Media 64 mln euro za trzy sezony 2006-2009.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...