reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Problem ITI z Ligą Mistrzów

dodano: 2006-08-10 12:48 | aktualizacja: 2006-08-10 22:08
autor: Magda Kowalczyk | źródło: GW

Jak informuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza, na razie nie wiadomo, na którym kanale należącym do ITI będą transmitowane rozgrywki Ligi Mistrzów. ITI na pewno nie uruchomi platformy przed pierwszą kolejką rozgrywek. Na pewno jeden mecz tygodniowo będzie emitowany przez TVP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa ITI planuje uruchomienie kanału sportowego z zawartością HD (start stacji był zapowiadany na jesień 2006 roku), a sztandarowymi emisjami miały być właśnie relacje Ligi Mistrzów. Tymczasem pierwsze mecze ligowe startują 12-13 września, a o nowej stacji ani widu ani słychu.

Niestety, na razie nie wiadomo, jak ITI rozwiąże ten problem i na jakim kanale umieści relacje z rozgrywek.

Na pewno emisje nie znajdą się w ramówce TVN-u, gdyż nabyto prawa do emisji kodowanych (TVN naziemnie musiałby być zakodowany?). W grę nie w chodzi również odsprzedanie kilku spotkań z pierwszej rundy innej stacji (jest to również zakazane na mocy umowy). Na dzień dzisiejszy, jedynymi kanałami grupy ITI, na których ewentualnie mogą być nadawane rozgrywki są TVN Turbo lub... TVN Meteo. Pozostał jeszcze TVN Siedem.

W przypadku braku transmisji tych meczów, grupie ITI mogą grozić sankcje finansowe, ale to raczej nie wchodzi w rachubę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...