reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Problem ITI z Ligą Mistrzów

dodano: 2006-08-10 12:48 | aktualizacja: 2006-08-10 22:08
autor: Magda Kowalczyk | źródło: GW

Jak informuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza, na razie nie wiadomo, na którym kanale należącym do ITI będą transmitowane rozgrywki Ligi Mistrzów. ITI na pewno nie uruchomi platformy przed pierwszą kolejką rozgrywek. Na pewno jeden mecz tygodniowo będzie emitowany przez TVP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa ITI planuje uruchomienie kanału sportowego z zawartością HD (start stacji był zapowiadany na jesień 2006 roku), a sztandarowymi emisjami miały być właśnie relacje Ligi Mistrzów. Tymczasem pierwsze mecze ligowe startują 12-13 września, a o nowej stacji ani widu ani słychu.

Niestety, na razie nie wiadomo, jak ITI rozwiąże ten problem i na jakim kanale umieści relacje z rozgrywek.

Na pewno emisje nie znajdą się w ramówce TVN-u, gdyż nabyto prawa do emisji kodowanych (TVN naziemnie musiałby być zakodowany?). W grę nie w chodzi również odsprzedanie kilku spotkań z pierwszej rundy innej stacji (jest to również zakazane na mocy umowy). Na dzień dzisiejszy, jedynymi kanałami grupy ITI, na których ewentualnie mogą być nadawane rozgrywki są TVN Turbo lub... TVN Meteo. Pozostał jeszcze TVN Siedem.

W przypadku braku transmisji tych meczów, grupie ITI mogą grozić sankcje finansowe, ale to raczej nie wchodzi w rachubę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...