reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Forum Telewizji Mobilnej w Berlinie

dodano: 2006-08-21 17:02 | aktualizacja: 2006-08-21 22:02
autor: Magda Kowalczyk | źródło: IFA/KIGEiT

W ramach Tygodnia Mediów, w dniach 31 sierpnia i 1 września 2006, w Berlinie odbędzie się Forum Telewizji Mobilnej. W czasie konferencji będą podejmowane aktualne zagadnienia dotyczące telewizji mobilnej m.in. kwestie regulacji, innowacji technicznych oraz szanse na rozwój tego rodzaju usług.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Forum wezmą udział przedstawiciele takich spółek jak: Vodafone D2, niemiecka telewizja ARD, T-Mobile, MTV oraz Federacja Agencji Sieci.

Drugi dzień trwania Forum w całości będzie poświęcony zagadnieniom naziemnej telewizji cyfrowej i kwestii jej wprowadzania w Europie Środkowej i Wschodniej, w tym w Polsce, na Litwie i Węgrzech.

Forum Telewizji Mobilnej jest organizowany w ramach projektu DICE (Digital Innovation through Cooperation in Europe). Polskim patronem projektu jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji z Warszawy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...