reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Układ niemieckich kablówek

dodano: 2006-08-22 11:36 | aktualizacja: 2006-08-22 11:59
autor: Magda Kowalczyk | źródło: adtv

Niemiecka sieć kablowa MSOs Unity Media i ewt podpisały długoterminową umowę na wspołpracę dotyczącą nadawania i oferowania cyfrowych mediów i usług telekomunikacyjnych w Hesse i North Rhine-Westphalia (NRW).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ewt w przyszłości będzie nadawać cyfrową ofertę programową tividi i areny, a także oferować dostęp do internetu i usługi telefoniczne obsługiwane przez operatorów kablowych ish (w North Rhine-Westphalia) i iesy (Hesse), część Unity Media Group.

Odpowiednio, nowe kanały piłkarskie arena, na których są emitowane rozgrywki ligi niemieckiej, znajdują się w ofercie programowej ewt.

W zależności od lokalnej dostępności usług telefonicznych i internetowych od ish i iesy, ewt uaktualni swoją ofertę. Klienci ewt w Hesse i NRW będą mogli tym samym zamawiać arenę, tividi, usługi telefoniczne i internetowe od ewt, ish i iesy, przy czym ewt pozostanie partnerem kontraktowym na podstawowy dostęp do oferty kablowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...