dodano: 2006-08-23 02:27 | aktualizacja:
2006-08-24 04:28
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek 24 sierpnia
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa C): Niemcy vs. Szwajcaria (14:00)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa C): Meksyk vs. Koren Płn. (14:00)
-
ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport 2 PL (13E - Seca 2)
1st Division (Rosja): Siber Novosibirsk vs. Kuban Krasnodar (14:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa D): Argentyna vs. RD Kongo (17:00)
-
ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa D): USA vs. Francja (17:00)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport PL (13E - Seca 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Ethnikos Achna vs. Roeselare (17:00)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
VT 4 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Wisła Płock vs. Chernomorets (17:30)
-
TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Puchar UEFA (2 Runda): Domzale vs. Hapoel Tel Aviv (18:30)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (2 Runda): Rapid Bucharest vs. Sarajevo (18:30)
-
BHTV 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (2 Runda): BATE Borisov vs. Rubin Kazan' (18:30)
-
Retransmisja (20:05): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (2 Runda): Ameri Tbilisi vs. Hertha Berlin (19:00)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport PL (13E - Seca 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Beitar Jerusalem vs. Dinamo Bucharest (19:30)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Lokomotiv Sofia vs. Bnei Yehuda (19:30)
-
TV Bulgaria (13E - FTA)
Puchar UEFA (2 Runda): Trabzonspor vs. APOEL Nicosia (19:45)
-
Show TV (42E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
Puchar UEFA (2 Runda): Auxerre vs. OFK Belgrade (20:00)
-
Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Levadia Tallinn vs. Twente (20:00)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
ETV Estonia (5E - FTA)
Puchar UEFA (2 Runda): Sion vs. Josko Ried (20:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (2 Runda): Club Brugge vs. Suduva (20:30)
-
Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Hajduk Kula vs. CSKA Sofia (20:30)
-
Nova TV Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Puchar UEFA (2 Runda): Wisła Kraków vs. Mattersburg (20:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)
Carling Cup (Anglia): Leyton Orient vs. West Bromwich Albion (20:45)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Puchar UEFA (2 Runda): Brøndby vs. Flora Tallinn (20:45)
-
TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (2 Runda): Marseille vs. Young Boys (20:45)
-
M6 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
M6 Swiss (7E - FTA)
-
OBN (4W - FTA)
-
Prva TV (4W - FTA)
-
M6 (5W - Analog)
-
Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (2 Runda): Newcastle United vs. Ventspils (20:45)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (2 Runda): Slavia Prague vs. Karvan (20:45)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Puchar UEFA (2 Runda): Maribor vs. Partizan Belgrade (21:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.