reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-09 - 2021-12-10

Futbol w telewizji 24.08.2006

dodano: 2006-08-23 02:27 | aktualizacja: 2006-08-24 04:28
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek 24 sierpnia


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa C): Niemcy vs. Szwajcaria (14:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa C): Meksyk vs. Koren Płn. (14:00)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport 2 PL (13E - Seca 2)


1st Division (Rosja): Siber Novosibirsk vs. Kuban Krasnodar (14:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa D): Argentyna vs. RD Kongo (17:00)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Grupa D): USA vs. Francja (17:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Ethnikos Achna vs. Roeselare (17:00)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- VT 4 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Wisła Płock vs. Chernomorets (17:30)
- TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Puchar UEFA (2 Runda): Domzale vs. Hapoel Tel Aviv (18:30)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Puchar UEFA (2 Runda): Rapid Bucharest vs. Sarajevo (18:30)
- BHTV 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Puchar UEFA (2 Runda): BATE Borisov vs. Rubin Kazan' (18:30)
- Retransmisja (20:05): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Puchar UEFA (2 Runda): Ameri Tbilisi vs. Hertha Berlin (19:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Beitar Jerusalem vs. Dinamo Bucharest (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Lokomotiv Sofia vs. Bnei Yehuda (19:30)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


Puchar UEFA (2 Runda): Trabzonspor vs. APOEL Nicosia (19:45)
- Show TV (42E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)


Puchar UEFA (2 Runda): Auxerre vs. OFK Belgrade (20:00)
- Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Levadia Tallinn vs. Twente (20:00)
- RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
- ETV Estonia (5E - FTA)


Puchar UEFA (2 Runda): Sion vs. Josko Ried (20:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Puchar UEFA (2 Runda): Club Brugge vs. Suduva (20:30)
- Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Hajduk Kula vs. CSKA Sofia (20:30)
- Nova TV Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Puchar UEFA (2 Runda): Wisła Kraków vs. Mattersburg (20:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)


Carling Cup (Anglia): Leyton Orient vs. West Bromwich Albion (20:45)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Puchar UEFA (2 Runda): Brøndby vs. Flora Tallinn (20:45)
- TV 2 Danmark (0.8W - Conax)


Puchar UEFA (2 Runda): Marseille vs. Young Boys (20:45)
- M6 (13E - Viaccess PC 2.3)
- M6 Swiss (7E - FTA)
- OBN (4W - FTA)
- Prva TV (4W - FTA)
- M6 (5W - Analog)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Puchar UEFA (2 Runda): Newcastle United vs. Ventspils (20:45)
- Five (28.2E - Videoguard)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Puchar UEFA (2 Runda): Slavia Prague vs. Karvan (20:45)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Puchar UEFA (2 Runda): Maribor vs. Partizan Belgrade (21:00)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...